הצלחה מסוימת נרשמה בסוף השבוע הראשון למכירות של ה-Tegre Note בגרסה של חברת EVGA. יומיים לאחר השקת הטאבלט המבוסס על החומרה של Nvidia, הוא כבר אזל בחלק מהחנויות המקוונות, כולל Newegg, לדוגמה.

כזכור Nvidia השיקה את ה-Tegra Note כדי לקדם את מכירת מעבד ה-Tegra 4 שלה, אך החברה אינה מוכרת את הטאבלט בעצמה, אלא מציעה אותו דרך מספר חברות שמייצרות ומוכרות את כרטיסי המסך שלה, ו-EVGA היא הראשונה מבין החברות שמציעה את הטאבלט הזה.

הגרסה של EVGA צמודה לטאבלט הייחוס של ה-Tegra Note. הטאבלט מגיע עם מסך IPS בגודל 7 אינץ' ברזולוציה של 1,280×800 פיקסלים. הוא מצויד ב-1 ג'יגה-בייט זיכרון RAM מסוג DDR3L, יחד עם 16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. יש תמיכה ב-WiFi, בלוטות' 4.0 ו-GPS ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 4.2.2. יש גם יציאת HDMI שמאפשרת חיבור למסכים חיצוניים למי שרוצה לשחק משחקים או לצפות בסרטים ששמורים בטאבלט על מסך טלוויזיה גדול.

ייתכן ונראה בקרוב עוד טאבלטים שמבוססים על Tegra Note שיציעו תצורה קצת שונה, אך במקרה של EVGA, אולי בגלל שרצו להיות ראשונים, אין ממש הבדל מעבר להטבעת השם של החברה על המוצר לצד השם Tegra Note.

יש להזכיר שהטאבלט מגיע עם חרט שלפי Nvidia הינו מדויק במיוחד, גישה ל-Tegra Zone שירות משחקים מתקדם וכן הבטחה לעדכונים OTA ישירות מ-Nvidia עצמה. מחירו עומד על $199 בלבד.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.