הפעם במדור האפליקציות: כך תישנו טוב יותר, למצוא חנייה בקלות, להצביע למועמד המועדף עליכם ועשו Dubsmash לחברים.

Sleep Cycle
מי מאיתנו לא גונב עוד מספר דקות בעת הלחיצה על לחצן הנודניק באפליקציית השעון המעורר? הבעיה היא, שלרוב, מספר הדקות הללו הופך במהרה לזמן ארוך עוד יותר (ככה זה כשחולמים) וכתוצאה מכך מתעוררים באיחור לעבודה, לבית ספר או לכל מקום אחר ועייפים לגמרי.

Sleep Cycle היא אפליקציית שעון מעורר מתוחכמת שתדע להעיר אתכם בדיוק בזמן, אבל תעשה זאת בלי שתהיו עייפים. האפליקציה מנצלת את חיישן התנועה הקיים במכשירים החכמים ותדע בדיוק מתי להעיר אתכם בטווח הזמן שקבעתם, זאת על פי תנועות גופכם במהלך השינה ותדאג שתקומו רעננים ובדיוק בזמן. כל שצריך לעשות הוא להגדיר טווח זמן של חצי שעה (לדוגמא בין 06:00 ל-06:30), להניח את מכשיר הטלפון מתחת לכרית (לפי המלצתה) והאפליקציה כבר תדאג להעיר אתכם בזמן.

בנוסף, Sleep Cycle גם מסוגלת לנתח עבורנו את השינה ולהציג במדיוק מתי זזנו במהלך השינה (על פי שעות) ואף תקליט רעשי רקע. ניתן גם לקבוע מוזיקה מרגיעה עד להרדמה מלאה. 99 סנט באייפון, 7 שקלים באנדרואיד.

להורדה: iOS | אנדרואיד

רצים לבחירות

בוז'י ולבני או ביבי? כבר החלטתם, או שאתם עדיין שיכיים לקולות הצפים? כך או כך בעזרת האפליקציה הבאה תוכלו לקבוע מי ינצח במירוץ לראשות הממשלה (בערך).

אפליקציית רצים לבחירות פרי פיתוח ישראלי (כמובן) בו תריצו, תרתי משמע, את המועמד שלכם לבחירות הקרובות. מדובר למעשה במשחק מירוץ בו הדמות המככבת הוא המועמד שבחרתם לראשות הממשלה, שיצטרך לקפוץ מעל גגות, מכשולים וכמובן – לנסות לעקוף את שאר המתמודדים למירוץ. בנוסף, בעזרת שיתוף לרשת החברתית המקושרת לדף המשחק תוכלו לראות מי מהמועמדים הורץ מספר רב יותר של פעמים ואף להשוות עם חבריכם ולראות כמה מנדטים קיבל כל אחד מהמועמדים. מי ניצח בסוף? עוד שלושה שבועות נגלה.

להורדה: אנדרואיד

http://www.youtube.com/watch?v=OGjFHLRGEFU

Anagog מוצאים חניה בקלות
אחת הבעיות המרכזיות בגוש דן היא בעיית החניה. נגדיל ונאמר שאם אתם ברי מזל – מצאתם חנייה תוך זמן קצר. אם לא – תאלצו להסתובב עם הרכב ולשרוף דקות רבות עד שצדיק אחד בסדום יפנה את מקומו.

הסטארטאפ הישראלי Anagog (אנאגוג) שנמצאת כעת במהלך גיוס כספים, פיתח אלגוריתם מיוחד שיעזור לכם לדעת היכן נמצאת חנייה קרובה במיקומכם על ידי שימוש בחוכמת ההמונים. האפליקציה תשלח התראה אודות חנייה שמתפנה לכל הנהגים הנמצאים בסביבה הקרובה וגם חנייה שעתידה להתפנות בדקות הקרובות – ללא עזרת המשתמש ומאחורי הקלעים והיא עושה זאת על ידי ניתוח דפוס התנהגותו של הנהג ויודעת לזהות אם הוא נכנס לרכב או יצא ממנו ובנוסף תדע לזהות גם כמה זמן מותר לו לחנות על סמך ניתוח מיקום החנייה ונתונים נוספים אותם היא משכללת.

להורדה: אנדרואיד

Vo-ca אפליקציית דיבוב סרטונים
כבר הספקתם לחרוש על אפליקציית Dubsmash? גם אם כן וגם אם לא, לפי הלך הרוח הנוכחי, אפליקציות הדיבוב הן הדבר הבא כך כדאי שתצטרפו לטרנד הליפ-סינק.

בדומה ל-Dubsmash, אפליקציית Vo-ca תאפשר לכם לדבב כל דבר שזז ולהפוך סרטון משמים למשעשע ומצחיק. כל שצריך לעשות הוא לבחור סרטון מתוך אלפי סרטונים המחולקים על-פי קטגוריות שונות החל מסרטים, מצויירים, חיות ועוד ולדובב את הסרטון המדובר בקולם האישי. את התוצאה, כמובן ניתן לשתף ברשתות החברתיות או לשלוח לחברים במייל או בהודעת SMS.

להורדה: אנדרואיד