יש ברשותכם את מעבד הדור האחרון מבית אינטל (Intel) בארכיטקטורת Skylake ומשתמשים ב-Windows 10? הרווחתם. מיקרוסופט (Microsoft) תשחרר בקרוב עדכון שישפר את ביצועי המחשב.

העדכון מוסיף תמיכה בטכנולוגיית Speed Shift הקיימת במעבדי Skylake החדשים, מה שיאפשר למעבד לשנות את תדר העבודה בזמן אמת בהתאם לצורך, זאת במקום שמערכת ההפעלה תבצע זאת בעצמה כפי שהיה עד כה. לדברי אינטל, מעבדי Skylake מסוגלים לבצע את שינוי התדר כמו גם שינוי המתח הנדרש למעבד בצורה מהירה יותר ובאופן אופטימלי לצרכים, כך שהמשתמש ירגיש בשינוי דרמטי בתגובה של המחשב בעיקר בשימוש במשימות שאינן דורשות שימוש מאסיבי בריבוי ליבות כמו לדוגמה גלישה באינטרנט.

לפי הבדיקה שנעשתה, לאחר העדכון מעבד Core i5-6200U יוכל לשפר את את התגובה עד 45 אחוז, עבודה עם תמונות עד 31 אחוז ועבודה עם מסמכים עד 22 אחוז, כך שניתן להבין כי מדובר בשיפור לא קטן לביצועים ובעיקר לשיפור חווית השימוש במחשב.

המעבדים התומכים הם Core i7 6700 ו-Core i5 6400/6500/6600 ובהמשך גם Core i3 6100/6300. העדכון צפוי להיות מופץ בימים הקרובים כחלק מחבילת עדכונים רחבה.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.