חברת גולן טלקום יוצאת במבצע חורף. החברה הודיעה הבוקר (ב') על השקתה של חבילת גלישה ייעודית למספר יעדי סקי פופולאריים בחו"ל, רגע לפני יציאתם של חובבי הסקי הישראלים לחופשה: חבילת גלישה בנפח של 5 גיגה ב-79 ש"ח למשך שבועיים במספר יעדי סקי מובילים באירופה.

מדובר בחבילה זולה משמעותית מחבילות דומות של החברות המתחרות. לצורך השוואה, חבילה דומה של חברת פרטנר, המעניקה 5 גיגה גלישה מתומחרת במחיר של 299 שקלים – פער של 378% מהחבילה של גולן. גם חברות סלקום ו-HOT למהוות תחרות – סלקום מעניקה ללקוחותיה חבילת גלישה של ארבעה גיגה בלבד, במחיר של 269 שקלים – יקרה ב- 340% מחבילת גולן טלקום וחברת HOT מעניקה גם היא חמישה גיגה גלישה, במחיר של 229 שקלים – יקרה בלא פחות מ-289% מהחבילה החדשה של גולן טלקום.

יו"ר ומנכ"ל גולן טלקום גיל שרון: "בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר ישראלים שטסים לאירופה על מנת ליהנות ממגוון פעילויות ספורט החורף. עוד אנחנו רואים בשנים האחרונות שנפחי הגלישה של לקוחות הסלולר רק הולכים ועולים – בארץ ובחו"ל. הישראלים אוהבים להישאר מחוברים, גם בחו"ל, וגולן טלקום, שהתחייבה להיות חברת הלואו-קוסט המשתלמת בישראל, מבקשת לאפשר ללקוחות שלנו המון סלולר במעט כסף על מנת שיוכלו לגלוש ולהנות במחיר הזול בישראל. צרכן נבון בוחר גולן טלקום".

*שימוש באפליקציות חברתיות כגון: פייסבוק, וואטסאפ, אינסטגרם, וויז וסנאפצט, ללא הגבלה, 100 דקות שיחה ו-100 SMS. **נפח הגלישה של WE4G קטן משמעותית מזו של גולן טלקום. החבילות מעלה תקפות במדינות הבאות: צרפת, רוסיה, שוויץ, רומניה, איטליה וצ'כיה.

קרא עוד:  שאומי לועגת למכשירים עם מגרעת, אבל שכחה שגם אצלה יש

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.