חברת גולן טלקום יוצאת במבצע חורף. החברה הודיעה הבוקר (ב') על השקתה של חבילת גלישה ייעודית למספר יעדי סקי פופולאריים בחו"ל, רגע לפני יציאתם של חובבי הסקי הישראלים לחופשה: חבילת גלישה בנפח של 5 גיגה ב-79 ש"ח למשך שבועיים במספר יעדי סקי מובילים באירופה.

מדובר בחבילה זולה משמעותית מחבילות דומות של החברות המתחרות. לצורך השוואה, חבילה דומה של חברת פרטנר, המעניקה 5 גיגה גלישה מתומחרת במחיר של 299 שקלים – פער של 378% מהחבילה של גולן. גם חברות סלקום ו-HOT למהוות תחרות – סלקום מעניקה ללקוחותיה חבילת גלישה של ארבעה גיגה בלבד, במחיר של 269 שקלים – יקרה ב- 340% מחבילת גולן טלקום וחברת HOT מעניקה גם היא חמישה גיגה גלישה, במחיר של 229 שקלים – יקרה בלא פחות מ-289% מהחבילה החדשה של גולן טלקום.

יו"ר ומנכ"ל גולן טלקום גיל שרון: "בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר ישראלים שטסים לאירופה על מנת ליהנות ממגוון פעילויות ספורט החורף. עוד אנחנו רואים בשנים האחרונות שנפחי הגלישה של לקוחות הסלולר רק הולכים ועולים – בארץ ובחו"ל. הישראלים אוהבים להישאר מחוברים, גם בחו"ל, וגולן טלקום, שהתחייבה להיות חברת הלואו-קוסט המשתלמת בישראל, מבקשת לאפשר ללקוחות שלנו המון סלולר במעט כסף על מנת שיוכלו לגלוש ולהנות במחיר הזול בישראל. צרכן נבון בוחר גולן טלקום".

*שימוש באפליקציות חברתיות כגון: פייסבוק, וואטסאפ, אינסטגרם, וויז וסנאפצט, ללא הגבלה, 100 דקות שיחה ו-100 SMS. **נפח הגלישה של WE4G קטן משמעותית מזו של גולן טלקום. החבילות מעלה תקפות במדינות הבאות: צרפת, רוסיה, שוויץ, רומניה, איטליה וצ'כיה.

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה