לעיתים רחוקות אנחנו שומעים על ילדים ונערים גאונים שהצליחו לעשות דברים שאנשים מבוגרים ומנוסים הרבה יותר מהם לא הצליחו לעשות. אצל רובם זה לא עניין של מזל – אלא שכל. למרות הסיפורים הרבים שמגיעים לרשת מידי שנה, מהסיפור הזה הופתענו, שכן לא יוצא לנו לראות דבר שכזה בכל יום.

הכירו את וואסיק פרחן-רופקוטה (Wasik Farhan-Roopkotha) שגר בבנגלדש ונחשב למומחה המחשבים הצעיר ביותר שמסוגל לתכנת. בגיל 3 הוא נכנס לעולם של מיקרוסופט, ושנה לאחר מכן התחיל להתעניין בתכנות ואימולטורים. הוא פיתח בעצמו כמה אימולטורים של משחקי מחשב כשהיה בן 4, והוא מוכן 'לכסח' אתכם כשזה מגיע ל-Call of Duty או Metal Gear Solid. "ידעתי שהוא היה שונה כבר מהיום שנולד", אמרה אמו בראיון ל-BBC, "לא יכולתי להאמין למראה עיניי כשהתחיל להתעסק במחשב כשהיה בסך הכול בין שבעה חודשים".

הילד גם חושב על העתיד, וחולם לעבור בחברת מחשבים גדולה. כדי להקל על עצמו את עבודת ההשתלבות בשוק הקשוח הזה, הוא לומד את השפה האנגלית כדי שיוכל למצוא עבודה בקלות כשיהיה מבוגר מספיק לקריירה מקצועית. בקרוב, כך נראה, הוא עומד לקבל את תואר 'מומחה המחשבים הצעיר בעולם', תואר שלא יילקח מאף אחד אחר. המשפחה שלו וחברת מיקרוסופט מנסים לשכנע את חברי ספר השיאים של גינס לפתוח לו "קטגוריה משלו" בספר. אם יצליח, ללא ספק יקבל את הכבוד הראוי לו.