לכבוד חגיגות 80 השנה לצאת הקומיקס הראשון בכיכובו של איש העטלף, מציעה המפיצה אפיק (Epic Games) שישיית כותרי באטמן להורדה למחשב האישי בחינם. את הכותרים בכיכובו של 'הבלש הגדול בעולם' ניתן להוריד כבר עתה מחנות המשחקים של אפיק – ה-Epic Games Store.

אלה כוללים את טרילוגיית משחקי ארקהם (Arkham) בהם: Batman Batman Arkham Asylum, Arkham City ו-Batman Arkham Knight. משחקי פעולה-הרפתקה מגוף שלישי שיצאו תחת אולפן הפיתוח רוקסטדי (Rocksteady).

וכן משחקי לגו באטמן: LEGO Batman: The Video Game, LEGO Batman 2: DC Superheroes ו-LEGO Batman 3: Beyond Gotham שלבטח יתאימו לקהל צעיר יותר או חובבי משחקי לגו.

המשחקים כאמור זמינים להורדה עכשיו ומיועדים למחשב האישי מבוסס חלונות. אך כדאי למהר! את הכותרים ניתן להוריד מהחנות הדיגיטלית של אפיק יש לצרף לספריית המשחקים עד יום חמישי ה-26 בספטמבר. אז את אלה יחליפו המשחקים: Everything סימולטור המאפשר להיות כל דבר ו-Metro 2033 Redux משחק יריות מגוף ראשון המהווה חידוש למשחק הראשון בסדרת משחקי מטרו.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.