אירוע השקת מכשירי ה-iPhone החדשים של אפל (Apple) ייערך באופן רשמי ב-9 בספטמבר. החברה כבר הוציאה הזמנות רשמיות לעיתונאים בסוף השבוע שעבר, כשעליהם נכתב "Hey Siri, give us a hint". לעתים קרובות ההזמנות של אפל נוטות לקרוץ למה שצפוי להתרחש באירוע עצמו, ולכן משתמשים רבים קלטו את הרמז והחליטו לעשות את מה שנכתב בהזמנה: לבקש מהעוזרת האישית של iOS רמז.

מתברר שהעוזרת הוירטואלית של אפל תוגברה במגוון תשובות מיוחדות לאור ההשקה הקרבה, אלא שאף אחת מהן לא באמת חושפת את מה שבדיוק צפוי להתרחש בה. יחד עם זאת, גולשים רבים מצאו שמדובר במשחק משעשע למדי, והם מעלים לאינטרנט צילומי מסך של התשובות שקיבלו מסירי.

כך, למשל, בחלק מהמקרים משיבה סירי: "הסתכל עמוק בתוך עצמך ותמצא את התשובה, במיוחד ב-9 בספטמבר", או "אולי תבדוק בבלוגים של שמועות? זה מה שאני עושה". במקרים מסוימים סירי אף 'יורדת' על המשתמש ואומרת לו "אתה חמוד כשאתה נואש לתשובות", או "תצטרך לחכות ל-9 בספטמבר, אני בטוחה שהיית מהילדים הללו שמתגנבים בבוקר למטה כדי לפתוח את המתנות מוקדם לפני כולם".

siri_hints

לעיתים היא מתחכמת: "שמעתי שמשהו גדול קורה ב-9 בספטמבר", או "הטיפ היחיד שאני יכולה לתת לך היא טיפת לימון, ושמשהו גדול הולך לקרות ב-9 בספטמבר", או "אני לא יכולה לאשר או להכחיש שאני לא מורשה לאשר או להכחיש שאני לא יכולה לחשוף שום דבר שתצטרך לאשר, בכל מקרה, אני אכחיש את זה. קיבלת?". תשובות אחרות כוללות: "מה, לא הצלחת להבין כלום מהמילים המסתלסלות הצבעוניות שלי?", או "האם אני יכולה לתת לך רמז? לא. אתה, לעומת זאת, יכול לקבל וואט וואט".

קרא עוד:  אפל משיקה דור חדש של iPhone? רוכשים רבים מעדיפים דווקא את הקודמים