העוזרת האישית הוירטואלית סירי, שהוצגה בלעדית ל-iPhone 4S, כבר פועלת במלואה על מכשיר ה-iPhone 4 וה-iPod Touch דור רביעי, כך עדכן סטיבן טרוטון-סמיט', המפתח שהצליח להתקין את האפליקציה על האייפון בפעם הקודמת, אולם אז היא לא הצליחה להתחבר לשרתי אפל.

יחד עם מפתח Cydia גרנט פאול, הם הצליחו לשלוף את קבצי האפליקציה ממכשיר iPhone 4S פרוץ ולגרום לה לחשוב כי היא פועלת ממכשיר זה גם על גבי ה-iPhone 4, כאשר בניגוד לגרסאות קודמות, זו פועלת בזריזות וכמעט ללא הבדל מול ה-4S.

טרוטון-סמיט' אמר כי עשה זאת ב-20 צעדים פשוטים וההתחברות לשרתי אפל הייתה לדבריו פשוטה ותוך מספר דקות, אולם הוא אינו מתכנן להפיץ את הגרסה בעצמו למשתמשים: “אין לי ספק כי אחרים יצרו חבילת התקנה ויפיצו אותה בצורה מעין לא חוקית או שינסו למכור אותה. אני רק מעוניין בטכנולוגיה ולהוכיח כי היא עובדת היטב על האייפון 4 ומכשירים אחרים.”

כפי שאמר טרוטון-סמיט', האפליקציה לא תופץ, לפחות לא על ידו, ואנחנו מניחים כי תוך מספר ימים הגרסה המלאה תגיע לרשת גם למכשיר האייפון 4 שלכם. בינתיים צפו בסרטונים שבהמשך, יחד עם השוואת ביצועים מול ה-4S. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.