מוצר חדש מהחטיבה לציוד מחשוב בחברת י.א.מיטווך ובניו מגיע כעת בדיוק בזמן להתמודדות עם פגעי החורף ולכל החוששים משפעת ועד אבולה: עכבר אופטי אלחוטי חדש מסדרת Silver Storm, שלא רק עמיד בפני מים ואבק, אלא גם משולב בו חומר אנטי בקטריאלי המעכב צמיחת פטריות, בקטריות, עובש וטחב. העכבר של חברת Seal Shield, שפותח במקור על מנת לסייע במניעת התפשטות זיהומים שכיחים בבתי חולים ומרפאות ניתן לניקוי במדיח כלים, נטען בעריסה מיוחדת הכוללת 3 יציאות USB והוא מתאים  למחשבי PC ו-MAC. העכבר ייחשף במסגרת תערוכת LSIE 2015, האירוע הבינלאומי לתחומי מדעי החיים והטכנולוגיה, (9-10 בדצמבר בתל אביב).

החטיבה לציוד מחשוב בחברת י.א.מיטווך ובניו נמנית על הגופים המובילים בארץ לאספקת מערכות תומכות מחשוב ומחשבים, לעסקים ומוסדות בישראל. החטיבה מספקת ללקוחותיה, מזה עשרות שנים פתרונות כוללים ומקיפים לעבודה שוטפת, בתחום מוצרי המחשוב השונים, המותאמים לצרכים הטכנולוגיים המשתנים והמבוססים על מוצרי החברות המובילות בעולם בתחום זה. בין המוצרים והשירותים שמציעה החטיבה: מחשבים, ציוד תקשורת ורכיבי מחשב של יצרנים מובילים, עם מתן תמיכה ושירות, פתרונות הדפסה, הכוללים טיפול מלא במסמכים אירגוניים, מדיה לגיבוי של היצרנים המובילים בתחום, פתרונות לתחום הרפואי, ציוד ארגונומי איכותי לסביבת המחשב, ופתרונות שילוט דיגיטלי. החטיבה היא חלק מחברת מיטווך הוותיקה , הפועלת בתחומי טכנולוגיית המידע.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.