פירקסיס (Firaxsis), סטודיו הבית של סיד מאייר, הכריז אתמול באופן רשמי על משחק הבא של אגדת משחקי המחשב: Sid Meier's Starships.

מדובר, אם תרצו, במעין המשך למשחק הקודם של החברה, Civilization: Beyond Earth. "כשתכננתי את Starships חקרתי עם עצמי את הרעיון מה יהיה יקרא בפרק הבא אחרי ההתיישבות בחלל? מה יקרה אחרי שההתיישבויות החדשות יבנו חלליות כדי לחקור את הסביבה? ומה קרה לאנשים שנשארו על כדור הארץ?", אמר מאייר בעצמו בהודעה לעיתונות בה הוכרז על המשחק.

Spaceships, הוא איך לא, משחק אסטרטגיה בתורות בו אך הפעם, לפי החברה, מדובר במשחק שמונע בידי מוטיבים של משחקי הרפתקה. במשחק השחקנים ייקחו פיקוד על צי חלליות וייצאו לסדרה של הרפתקאות מחקר בחלל כשהמטרה הסופית היא להשכין שלום ברחבי הגלקסיה – מה שאומר שכמובן צפויים בדרך לא מעט קרבות, במיוחד לאור העובדה שהמניע לכל היא קריאת עזרה שנקלטת במכשירים בכוכב החדש.

השחקנים גם יצטרכו לבנות את ספינות החלל בעצמם בעולם דינמי של כוכבים, ולפעול באופן טקטי ואסטרטגי כדי להתגבר על האיומים. שחקנים שרכשו את Beyond Earth יגלו גם שהקישוריות עם המשחק החדש מעשירה את חוויית המשחק בשני הכיוונים.

המועד המדויק להשקת המשחק טרם נקבע, אך הוא צפוי להיות עוד במחצית הראשונה של 2015.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.