קצת יותר משלוש שניחם לאחר שהושק עבור המחשבים האישיים, Civilization VI, המשחק השישי בסדרת משחקי האסטרטגיה בתורות הנודעת ועטורת הפרסים של סיד מאייר, מגיע גם אל הקונסלות המובילות Xbox One ו-PlayStation 4 ובמלואו.

כמו ב-PC, גם בגרסאות הללו ניתן יהיה לשחק במשחקים מרובי משתתפים מהירים יחסית, בשיתוף פעולה או אחד נגד השני, כשבכל משחק יכולים להשתתף עד ארבעה שחקנים. כן כולל המשחק ארבעה תרחישים מיוחדים המבוססים על אירועים היסטוריים: Outback Tycoon שמתרחש על הרקע של יישוב אוסטרליה, Jadwiga’s Legacy בו השחקנים יצטרכו להגן על פולים מפני פלישה, Vikings, Raiders, and Traders בו נכנסים לנעלי מנהיג ויקינגי כדי לכבוש את אירופה, וכן Conquests of Alexander ששמו בעצם אומר הכל.

במקביל הושקה חבילת הרחבה למשחק, Civilization VI Expansion Bundle שהיא בעצם חבילה המחברת יחדיו את שתי החבילות שהושקו עבור גרסת המחשב האישי: Rise and Fall ו-Gathering Storm. החבילה זמינה גם עבור ה-Switch של נינטנדו (Nintendo). בסך הכל יעמדו לרשות השחקנים 16 ציביליזציות ו-18 מנהיגים, כשחבילת ההרחבה גם מוסיפה התמודדות עם תנאי מזג אוויר ואסונות טבע, כמו גם התמודדות עם תנאי אקלים וכדומה.