גיימירים מושבעים של פלטפורמת המחשב-האישי יכולים להרצות במשך שעות ולהסביר את אין ספור היתרונות שיש למשחקים על המחשב האישי על-פני קונסולות המחשק. משנתם הסדורה כוללת בדרך כלל את האיכות הגרפית הטובה יותר ואת השליטה המדויקת ביותר אותה ניתן להשיג רק באמצעות מקלדת ועכבר.

אך לפעמיים גם אלו חוטאים מחשבה שאולי אפשר אחרת, שכן ישנם משחקים רבים אשר תוכננו במקור עבור קונסולות המשחק ולשליטה באמצעות בקר משחק (Game Pad) ועברו המרה אל המחשב-האישי.

במיוחד עבור השחקנים המזדמנים הללו יצרו בחברה Shogun Bros. את העכבר Chameleon X-1 שכמו כן הוא: זיקית. מדובר בעכבר גיימינג עם רמת דיוק של 1600dpi, אך במקרה הצורך ניתן להפוך את העכבר (תרתי-משמע) לגיימפאד. בצידו התחתון נמצאים לא פחות מ-16 (!) כפתורים, בניהם: 2 ג'וייסטיקים אנאלוגים, 4 כפתורי כיוון, 4 כפתורים משחק, 4 כפתורי כתף, כפתורי Start ו-Select ועוד.

העכבר זוכה כעת לגרסה משודרגת מעט שכוללת פלסטיק דמוי עם גימור גומי לאחיזה נוחה יותר (בדומה לשלטים של Yes) וזמן סוללה משופר. בנוסף ניתן לרכוש את העכבר בשלושה צבעים: אפור, סגול או אדום. העכבר יהיה זמין לרכישה החל מה-1 לאוקטובר במחיר של 59.99 דולר שהם כ-210 שקלים (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.