זוג מפתחי משחקים ישראלים יצרו משחק חשיבה מיוחד במינו עם גרפיקה בסגנון רטרו, שבו פותרים שלבים באמצעות חץ וקשת והוא מוצע בחינם ברשת.

מדובר במשחק פאזל-פלטפורמר חדש ומאתגר שסוחף איתו כבר למעלה מ-1400 שחקנים באתר Kongregate. את המשחק פיתחו איתמר אשכנזי ואביב שמעוני חברי ילדות שהכירו דרך עולם המשחקים.

תחת השם The Man In The Back הם פיתחו משחק בשם Sheva – משחק פאזל-פלטפורמר מאתגר ומיוחד ביופיו בהשראת הפלאטפורמרים הקלאסיים שסחפו פעם את הרשת, ומאתגר את השחקן באמצעות חידות פשוטות כשלרשותו חץ וקשת.

מטרת המשחק היא להגיע או לשגר חץ אל לפידים הפזורים ברחבי השלבים על מנת להדליק אותם, ורק כשכולם דולקים עובר השחקן לשלב הבא. ככל שהמשחק מתקדם מגלה השחקן מכאניקות נוספות המאתגרות אותו יותר יצירתית, כמו מחסומים שרק החץ יכול לעבור אותם, שיגור אל החץ ושיגור הדמות ללפיד האחרון שהודלק ועוד.

כרגע בגרסה האינטרנטית של המשחק ישנם 12 שלבים, ומשלב לשלב מתגלה לשחקן מורכבות המשחק.

המשחק מוצע בחינם באתר Kongregate.com, אתר משחקים ברשת אשר מציע משחקי דפדפן רבים ומגוונים,  ומאפשר לשחקנים באתר לצבור Badges/Achievements כשהם נרשמים לאתר.

איתמר אומר: "כאנשים שמשחקי מחשב חשובים לליבם, אנחנו רוצים לעשות משחקים כמה שיותר טובים ולקבל עליהם פידבקים", ואביב ממשיך: "אי אפשר להתקדם בלי לנסות, לשתף ולהשתפר מכל חוויה כזאת. לכן בחרנו לפרסם את המשחק באינטרנט בחינם כי זה נותן לנו אפשרות לחשיפה יותר קלה לשחקנים בכל מקום בלי צורך להוריד את המשחק"; "התקווה שלנו היא שכמה שיותר אנשים ישתפו אותנו במחשבות שלהם, שישתפו חברים במשחק וידרגו אותנו באתר!" אומר איתמר ומוסיף: "מבטיחים לשמוע כל דבר שיש לכם להגיד על המשחק דרך [email protected] ונענה לכל אחד."