אחד המכשירים המוזרים ביותר שהושקו בשנה שעבר, מבחינת עיצוב, היה Aquos R2 Compact של שארפ (Sharp) שהביא לשוק תצוגה עם שתי מגרעות – כשהתחתונה מכילה את חיישן טביעות האצבע של המכשיר. קשה לדעת מה בדיוק היה המשוב שקיבלה החברה, אבל הנה מגיע עוד אחד באותו עיצוב בדיוק: Aquos R3 – וזה אינו טלפון קומפקטי כלל וכלל.

להיפך, Aquos R3 הוא טלפון מרשים למדי. מעבר לעיצוב מדובר במסך 6.2 אינץ' בטכנולוגיית ה-IGZO הקניינית של החברה שלא רק שמציע רזולוציית +QHD, הוא גם מציע קצב רענון של 120 הרץ. קצב רענון מרשים זה מתאים בדרך כלל למכשירי משחקים, אבל R3 אינו מוגדר ככזה. לפי שארפ זה גם עוזר בתפעול היום יומי כי המסך מגיב מהר וטוב יותר לנגיעות של המשתמש.

וזה לא נגמר שם. הטלפון המסוים הזה מגיע עם Snapdragon 855 ועם 6/128 גיגה-בייט זיכרון. המצלמה הקדמית היא בגודל של 16 מגה-פיקסל, ומאחור יש צמד מצלמות: הראשית עם חיישן 20 מגה-פיקסל ומפתח f/1.7 והשנייה עם זווית רחבה מאוד של 125 מעלות.

החברה לא פרסמה את המחיר שהיא תבקש, וגם לא את מועד ההשקה המיועד.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.