מצעד המכשירים עם מסכים ללא שוליים, או נכון יותר שוליים זעירים ככל האפשר, ממשיך ומתארך. מחר אמורה שארפ (Sharp) היפנית להכריז על Aquos S2, טלפון משלה עם מסך שכזה. החברה תבצע את ההכרזה דווקא בסין, ולא בכדי. חטיבת הטלפונים של שארפ היא כיום חברת בת בהחזקה מלאה של פוקסקון (Foxconn) שידועה יותר בתור מרכיבת הטלפונים העיקרית של מכשירי ה-iPhone. ההכרזה תתבצע בבייג'ינג כדי לסמן את שובה של שארפ לשוק הסיני, ובעצם גם את השאיפות של פוקסקון להפיץ בהמשך מכשירים של החברה באופן גלובלי.

הפרטים המלאים על המכשיר עדיין לא ידועים, אבל מה שברור הוא שהמסך שלו יהיה בגודל 5.5 אינץ', ובשארפ טוענים שמדובר במכשיר שגודלו הפיזי יהיה קרוב מאוד לגודלו של מכשירי 5 אינץ' 'סטנדרטיים', וכן שיחס ניצול המסך של ה-Aquos S2 יהיה הטוב ביותר בשוק ויעמוד על 84.95%, ויהיה טוב יותר מזה של ה-Essential המתמהמה שמציע 84.9%. כן, ניצולת זה שם המשחק החדש.

התמונה לעיל הודלפה לאחד האתרים הסיניים, אך לא ברור אם אכן כך נראה המכשיר. כך או כך המסך שלו אמור להציע רזולוציה של 2040×1080 פיקסלים, או יחס היבט של 17:9.

כמו כן לפי הידוע המכשיר אמור להגיע עם מעבד 8 ליבות, תצורה של 4/64 ג'יגה-בייט זיכרון לצד 6/128 ג'יגה-בייט, מצלמה כפולה של 13 מגה-פיקסל לכל חיישן מאחור ו-8 מגה-פיקסל מקדימה, אנדרואיד 7.0 היישר מהקופסה ותמיכה בסים כפול.

קרא עוד:  כבר כאן: גוגל החלה בשחרור Android 10

השאלה הגדולה ביותר היא האם זה יהיה הטלפון הראשון בפועל שיציע חיישן טביעת אצבע מתחת לתצוגה, מה שנכון להיות עדיין אף חברה גדולה לא הצליחה ליישם.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.