האם שארפ (Sharp) חוזרת קצת לתמונה? החברה היפנית, ששייכת למעשה לסופטבנק (SoftBank), שגם רכשה את ARM לא מזמן, עתידה בקרוב להשיק מכישר ביניים חדש שהדבר הכי מעניין בו ככל הנראה שהוא יהיה השני שיוכרז עם ה-Snapdragon 660 החדש של קוואלקום (Qualcomm).

טוב, יש למעשה עוד פרט אחד מעניין בטלפון הזה שנתוניו הופיעו כמעט במלואם בתוצאות מבחנים באתר של אנטוטו (Antutu): הרזולוציה של המסך תהיה 2040×1080 פיקסלים, שזה אומר יחס היבט של 17:9, ותודו שזה עוד לא היה לנו. לא ברור מכך מה יהיה גודל המסך, כי לזה אין פירוט באתר, אבל יחס ההיבט בהחלט משונה קצת.

חוץ מזה יגיע המכשיר, שיריץ את אנדרואיד 7.1.1 ישר מהקופסה, עם 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ועם 64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. השבב הגרפי בהתאם לשבב הראשי, יהיה Adreno 512.

דרך אגב התוצאה שנרשמה הייתה 110,000 נקודות, מספר שדומה לזה שהשיגו מכשירי ה-Oppo R11 שהוכרזו לאחרונה, הראשונים שמבוססים על Snapdragon 660.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.