חברת שארפ הכריזה על ה- Aquos Phone SH-12C, מכשיר סמארטפון חדש עם תמיכה מלאה בתלת מימד זאת כפי שהבטיחה לקראת סוף שנת 2010. אמנם המכשיר מגיע באיחור אופנתי, אך זאת כנראה כי החברה סיפקה מסכי תלת מימד באותה הטכנולוגיה לחברת נינטנדו שקונסולת המשחקים שלה החלה להימכר בארץ לפני כחודשיים. יחד עם ההכרזה, החברה נכנסת למירוץ צמוד כנגד שתי חברות ענק שהציגו כבר מכשירים דומים עם תלת המימד מלא ללא שימוש בציוד נוסף כמו משקפיים ייעודיות, LG שהציגה את Optimus 3D ו-Optimus Pad ו-HTC  שהציגה את ה-EVO 3D.

Aquos SH-12C יגיע עם מערכת האנדרואיד בגרסה 2.3 (Gingerbread) עם שינויים קלים של שארפ בממשק המשתמש. הוא מביא איתו מפרט מרשים ביותר שיכלול מעבד Qualcom MSM8255 בתדר 1.4GHz, מסך qHD 3D בגודל 4.2 אינץ' רזולוציה של 540×960 וטכנולוגיית Aquos ששייכת לשארפ עצמה, זוג מצלמות עם חיישן 8 מגה פיקסל בכל אחת שיספקו יחדיו תמונות וסרטוני וידאו באיכות HD 720P בתלת מימד, זיכרון RAM של 512 מגה וזכרון ROM של 2 ג'יגה, ומבחינת קישוריות הוא יגיע עם מודם HSDPA פנימי שיאפשר מהירות הורדה של עד 14 מגה לשנייה, GPS ו-Bluetooth.

המכשיר המדהים הזה יהיה זמין לרכישה ביפן החל מה-20 למאי, אך כמו רוב המכשירים שמוכרזים ביפן, לא נזכה לראות אותו בעולם בזמן הקרוב.