לאחר אין ספור הדלפות, הולך ומתקרב מועד השקתה של הגרסה הבאה למכשיר הדגל של HTC – גרסת ה-One החדשה. מחר (ג'), לצד שיפורים במראהו של המכשיר ורכיבי חומרה חדשים, נזכה לראות את ממשק המשתמש המעודכן של HTC ה-Sense 6.0. בימים האחרונים הודלף הממשק לרשת האינטרנט, הותקן על מכשירי HTC ישנים יותר והנה התרשמות ראשונית של משתמשים מרחבי העולם.

רום (ROM) ה-Sense 6.0 הופץ באמצעות פורום המפתחים XDA ואף הוסר מאוחר יותר. אלו שהצליחו לשים את ידיהם על הרום החדש הביעו שביעות רצון חיובית ממנו, מלבד העובדה שמחוות התנועה החדשות ותכונות הצילום לא עובדות על דגם ה-One הנוכחי, זאת בשל בעיות תאימות. מי שיחכה בסבלנות למחר, יזכה לראות את דגם ה-One החדש, יחד עם ממשק המשתמש המעודכן שיפעל כהלכה ולצד שיפורים רבים, ביניהם: מענה אוטומטי לשיחה בעת קירוב המכשיר לאוזן, פתיחת המכשיר מנעילה בהקשה כפולה על המסך ומחוות מגע נוספות.

לאחרונה הודלפו אף תמונות של מכשיר דמה של הדגם המדובר, המציגות עיצוב יוצא דופן ומושך את העין. לפי הדיווחים הקודמים תשופר איכות מצלמת ה-UltraPixel, ומחוות מגע נוספות תצטרפנה ליכולות המכשיר. איכות הסאונד עתידה להשתפר, המסך יהיה בגודל של 5 אינצ'ים Full HD עם שבב ה-Snapdragon 801 המשופר הכולל מעבד מרובע ליבה 2.3GHz. הסוללה תספק 2,600mAh, האחסון יהיה בנפח 16GB פנימיים ומערכת האנדרואיד 4.4.new-htc-one-dummy-4

יתכן כי מכשיר ה-One הבא, המכונה גם M8, יגיע יחד עם כיסוי פליפ חכם שיוכל להציג מידע רלוונטי והתראות ישירות על הכיסוי. בתמונות שהודלפו לאחרונה נראה כי הכיסוי משולב עם מסך LED, הוא יציג את השעה הנוכחית, מזג האוויר ומידע נוסף וזאת מבלי לפתוח או להדליק את מסך המכשיר. עוד הודלף כי יתכן והוא יושק בעתיד גם בגרת Google Play.

קרא עוד:  פרויקט GEM המיוחד של אסנצ'אל נכשל, והחברה נסגרת

כך או כך, חברת HTC שחוותה מספר קשיים כלכליים בתקופה האחרונה, הצליחה לסקרן מאוד לקראת ההשקה הצפויה ב-25 לחודש.

עדכון: וידאו חדש של ה-HTC M8 דלף לרשת (בגרמנית)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vEB10wqk1X4

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.