ההמתנה לא הייתה ארוכה כמו שחשבנו, והנה HTC החלה למכור את מכשיר ה-Sensation החדש שלה ברשת Vodafone שבאנגליה וגם בצרפת. כרגע המכשיר יימכר רק דרך הרשת הסלולרית עם חבילת שירות ולא יהיה ניתן לרכושו בצורה פרטית, אולם לא יחלוף זמן רב (שבוע לערך) בו תוכלו לרכוש את המכשיר לא נעול (SIM Free) במחיר המוערך של 500 פאונד (כ-800 דולרים).

את המכשיר אין צורך להציג, כשהוא אחד המכשירים המסקרנים ביותר שיש ל-HTC להציע בתקופה בוערת זו בה נמכר ה-Galaxy S II של סמסונג, ה-Atrix של מוטורולה ו-Optimus 2X של LG, כולם כפולי ליבה כמובן. ה-Sensation יכיל מסך בגודל 4.3 אינץ' ברזולוציית 16:9  qHD של 540X960 פיקסלים מסוג Super clear LCD כשיריץ מעבד חזק של 1.2GHz מתוצרת Qualcomm, ביחד עם 768MB RAM, עוד 4GB זיכרון פנימי, הרחבה עם microSD ו-1GB ROM. הוא יפעל על Android 2.3 עם ממשק ה-Sense בגרסה החדשה 3.0 ויספק תמיכה במולטימדיה עם מצלמת 8MP פלאש LED כפול ו-וידאו FullHD, כשהוא יכיל תמיכה ב-DviX/XviD. מבחינת קישוריות, Bluetooth, Wi-Fi, A-GPS, כולם נמצאים כאן, ואפילו יש יציאת HDMI. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.