ה
מכירת ה-Nexus 5X, אחד משני המכשירים החדשים של גוגל (Google) שהושקו לאחרונה, החלה היום ברחבי העולם. מעבר לזמינות שלו ב-Google Store הוא יהיה זמין לציבור הרוכשים דרך ספקי תקשורת גדולים וקמעונאים בארצות הברית, קנדה, אנגליה, אירלנד, הודו, קוריאה ויפן.

ה-Nexus 5X הוא, כזכור שיתוף הפעולה השלישי בין LG לגוגל. הוא מגיע עם מעבד Snapdragon 808 של קוואלקום (Qualcomm), מסך 5.2 אינץ' ברזולוציית FHD, 'רק' 2 ג'יגה-בייט זיכרון, ובין השאר גם חיישן טביעת אצבע. זהו גם הטלפון הראשון בשוק שכולל את מערכת ההפעלה הסלולרית החדשה של גוגל, Android 6.0 Marshmallow.

"להחזיק במכשיר Nexus זה אומר להחזיק בחדשנות, חווית משתמש טהורה של מערכת אנדרואיד בחבילה מתקדמת שלא תגמור לכם את חשבון הבנק" אמר ג'ונו צ'ו, נשיא ומנכ"ל LG. "ה-Nexus 5X עוצב מהיסוד כדי לחיות את הציפיות של מיליוני משתמשי אנדרואיד שלא מוכנים להתפשר על מקום שני. לאחר שני שיתופי פעולה מוצלחים, אנחנו חושבים שהלקוחות יסכימו שזהו המכשיר ה-Nexus הטוב ביותר שיצא עד היום".

ההערכה היא שהמכשיר יהיה זמין בשבוע הראשון של נובמבר באמצעות היבואן הרשמי של LG בארץ, רונלייט. המחיר הסופי טרם נקבע. המחיר בהכרזה נקבע על 379 דולר.