בחרנו השבוע כמה אפליקציות איתן נוכל לברוח קצת מהמציאות. טוב, לא לגמרי, אם אתם הורים שמחפשים אפליקציית מעקב, כזו שתרגיע אתכם שהילד הגיע למקומות שונים. שאר האפליקציות תעזורנה לכם להתנתק קצת מהמציאות: בצפייה באירועי ספורט, בניהול נבחרת כדורגל או בניסיון להוכיח לעצמכם שאתם חדים ומהירים יותר מאי-פעם.

איפה הילד?

אפליקציית See Where בוודאי תוסיף שקט להורים המודאגים בעקבות המצב הביטחוני. האפליקציה מאפשרת לעקוב אחר כל מכשיר אנדרואיד שבו היא הותקנה (בתנאי שבעליו אישר זאת, כמובן). כך ניתן לעקוב ולאות על גבי מפה היכן נמצאים ילדיכם, חבריכם ואף העובדים שלכם. ניתן גם לקבל התראות כשהגיעו או כשעזבו כתובת מסויימת, לשלוט על מספר פעולות בסיסיות של המכשיר בעזרת שליטה מרחוק וישנן גם אופציות המסייעות במציאת מכשיר שהלך לאיבוד. כל הממשקים ידידותיים מאוד ופשוטים לשימוש.

להורדה: אנדרואיד

תראו לחברים שלכם מי הבוס

איך נאמר, נבחרת ישראל מתפקדת לא משהו בתקופה האחרונה ואת זה ראינו במשחקים הגורליים בקמפיין מוקדמות היורו. עם זאת, היו רבים שסברו שאם היו נותנים להם להחליט כמה החלטות ביחס לקבוצה – הם היו עושים דברים אחרת. אפליקציית FootBoss מדמה ניהול קבוצת כדורגל בהיבטים רבים ומגוונים: אתם צריכים לקבוע את ההרכב, לחלק נכון את התקציב, לא לזנוח את מועדון האוהדים וגם להתחשב בחדשות האחרונות הסובבות את עולם הכדורגל. נכון להיום האפליקציה כוללת את נבחרת ישראל והיא מתכתבת עם אירועי ספורט אמיתיים המתרחשים באזורנו.

קרא עוד:  מדריך: לא מקבלים התראות בטלפון? כך תטפלו בזה לתמיד

להורדה: iOS | אנדרואיד

לא מפספסים אף משחק

אפליקציה נוספת שתהיה חביבה על אוהדי הספורט לסוגיו היא אפליקציית Living Sport. זהו בעצם לוח שידורים המרכז את כל השידורים החיים מענפי הספורט השונים ובכללם: כדורסל, כדורגל, פוטבול, טניס, בייסבול, הוקי, אתלטיקה ושחייה. המשתמש יכול לבחור את תאריך השידור ולצפות ברשימת שידורי הספורט הצפויים בכל יום בערוצים השונים. ניתן לקבוע תזכורת אותה תפעיל האפליקציה בעת תחילת השידור, רבע שעה לפני או שעה לפני, ואף ניתן לשתף את האירוע בפלטפורמות השונות כדי להזמין את החברים לצפייה משותפת. כמו כן, יכולים המשתמשים לסנן את המידע בלוח על פי ענפי ספורט שמעניינים אותם.

להורדה: iOS | אנדרואיד

Living Sport

האם אתם מהירים מספיק?

כמה פשוט – כך ממכר. אפליקציית Double Tap הישראלית היא בעצם משחק מז'אנר משחקי הארקייד. על המשתמשים מוטלת משימה פשוטה: לתפוס כמה שיותר מהר את 2 הנקודות הבולטות מתוך 9 הנקודות שעל המסך. המשחק הופך למבלבל כשהנקודות מחליפות את הצבע שלהן. ככל שתהיו מהירים יותר – כך תדורגו במקומות גבוהים יותר.

להורדה: iOS | אנדרואיד