המילטון, נציגת שאומי (Xiaomi) בישראל הודיעה היום (א’) כי החנות השנייה של המותג תיפתח בקניון עופר הקריון וכן חשפה את מגוון המבצעים לרגל ההשקה.

החנות, שתיפתח כשנה לאחר שנפתח הסניף הראשון ל-Mi Store בדיזנגוף סנטר שבתל-אביב, תושק רשמית ב-20 במאי ותתפרס על שט שח כ-100 מ”ר. בחנות יוצעו מגוון של מוצרי החברה כמו טלפונים חכמים, שעונים, צמידים, רמקולים, אוזניות, שואבי אבק רובוטיים, קורקינטים וכן מוצרי לייף-סטייל שונים.

לרגל הפתיחה, יוצעו בחנות בקריון 1,200 מוצרים בהנחה משמעותית. בין היתר יימכר צמיד הספורט Mi Band 3 ב-10 שקלים, הטלפון Redmi Go ב-199 שקלים, הקורקינט הפופולרי Mi Electric Scooter ב-1,199 שקלים, שואב אבק רובוטי Mi Robot ב-950 שקלים. המכירה המיוחדת תתקיים ביום הפתיחה בין השעות 15:00 ל-22:00 ותכלול מוצרים נוספים שמחירם יפורסם בהמשך.

קבוצת המילטון, יבואנית שיאומי בישראל נמסר: "כיבואנית הרשמית של שאומי בישראל ובעקבות ביקוש למוצרי המותג, אנו שמחים לפתוח את החנות הרשמית של שאומי בצפון, בקניון הקריון, לטובת תושבי אזור הצפון והקריות, שיוכלו לרכוש כעת למצוא את כל מוצרי שיאומי במקום אחד ובמחיר מעולה, ליד הבית ועם אחריות של יבואן רשמי.  כחלק מהערכים של שיאומי השמים את הצרכן בקדמת הבמה, החלטנו לקחת את תקציבי הפרסום שלנו ולסבסד מוצרים לצרכן הישראלי."