מיקרוסופט (Microsoft) מציעה כעת לחברי קבוצת הנסיינים של חלונות 10 (Windows Insiders) גרסת בטא חדשה של תוכנת Your Phone, המסוגלת לשכפל ולהציג את מסך מכשיר האנדרואיד (Android) כחלון המוצג במחשב (Screen Mirroring). ניתן גם להפעיל ולשלוט באפליקציות באמצעות העכבר, וכך ליהנות מתוכנות שאינן זמינות למערכת ההפעלה חלונות – כמו גם משחקים שהיו עד כה בלעדיים למכשירי טלפון חכם.

עם זאת, הבטא מגיעה עם דרישות והגבלות מרובות. בתור התחלה, החיבור בין מכשיר האנדרואיד לבין המחשב נעשה אך ורק בתקן Bluetooth (בלוטות׳) בצריכת אנרגיה נמוכה (Low Energy). במחשב שאיננו תומך בחיבור זה – לא ניתן לבדוק את התכונה החדשה. בנוסף, בשלב זה נתמך השירות במספר מצומצם של מכשירי טלפון חכם, כולם מתוצרת סמסונג (Samsung). רשימת הדגמים כוללת ה-Galaxy S8, ה-S8 Plus, וכך גם דגמי ה-S9 וה-S9 Plus.

מיקרוסופט מבטיחה להרחיב את רשימת המכשירים והמחשבים הנתמכים בעתיד הקרוב, אם כי לא ברור האם בהמשך תהיה אפשרות לחיבור המכשיר למחשב גם באמצעות כבל או תקשורת WiFi לדוגמא, ולא רק בתקן Bluetooth Low Energy שכמובן איננו כלול בכל דגם.

ראוי לציין כי הגרסה הרשמית של Your Phone, הזמינה לכלל המשתמשים, מציעה כבר עתה מגוון תכונות לסנכרון הטלפון החכם עם המחשב, בהן העתקת תמונות וקישורים, תצוגת מסרונים והעתקת קבצים.