סייגוס (Saygus), חברת הזנק אמריקאית, השיקה לאחרונה פרויקט מימון המונים לטלפון חכם חדש שמנסה לשבור את חוקי המשחק, ולהציע יותר מכל טלפון אחר שמוצע כיום בשוק, כולל אלו של החברות המובילות.

ה-Saygus V Squared, או Saygus V2, הוא טלפון שמנסה להציע את הטוב ביותר שאפשר לקבל כיום, ואפילו למעלה מכך, והוא כולל כמה תכונות שלא ניתן למצוא כיום כמעט באף טלפון אחר. כך, לשוגמה, אב הטיפוס של המכשיר החדש כולל שני חריצי הרחבה מסוג microSD, שכל אחד מהם יכול לאחסון עד 200 גי'גה-בייט. בסך הכל יכול נפח האחסון הכולל של המכשיר להגיע ל-464 ג'יגה-בייט, מה שאומר שהוא מגיע כברירת מחדל עם 64 ג'יגה-בייט זיכרון פנימי.

Saygus1

בנוסף מתהדר המכשיר החדש בסורק טביעות אצבע מסוג חדש, שאינו ממוקם בקדמת המכשיר אלא דווקא בצד הגוף שלו, מה שהופך את השימוש בו למעין החלקה קלה ופשוטה. מהפרטים שמופיעים בדף הפרויקט באינדיגוגו (Indiegogo) לומדים כחי המכשיר תומך גם בשני סימים, בכל סוג תקשורת אפשרי, כולל כמובן LTE, והוא מגיע עם סוללת 3,100 מילי-אמפר/שעה שניתנת להחלפה.

תכונות נוספות שכולל המכשיר הן מצלמת סלפי קדמית באיכות של 13 מגה פיקסל, אשר מכילה מייצב אופטי מיוחד, ובמצלמה אחורית באיכות של 21 מגה פיקסל. בנוסף מציינת החברה כי המכשיר מסוגל להיטען באופן אלחוטי. ה מכשיר גם עמיד למים לפי תקן IPX 7, מגיע עם רמקולי סטריאו של הרמן/קרדון (Harman/Kardon) והוא תומך גם בשידור אלחוטי בתקן Wirless HDMI.

קרא עוד:  אפל לא מכרה מספיק iPhone Xs ונאלצה לשלם לסמסונג 684 מיליון דולרים

פרויקט מימון ההמונים של המכשיר זכה להצלחה רבה, כאשר תוך 5 ימים בלבד הגיע ליעד שלו – מיליון דולר. הוא עדיין ניתן לרכישה באתר תמורת 650 דולרים, והוא אמור לצאת מפס הייצור בסוף ספטמבר 2015 ולהישלח למי שיזמין אותו מראש.

http://youtu.be/UBqYWCEVOIc