חברת סאנדיסק (Sandisk), יצרנית רכיבי הזיכרון הכריזה עוד בחודש מרץ האחרון על כרטיס זיכרון microSDXC הגדול בעולם בנפח 200 ג’יגה-בייט במחיר מוגזם של 400 דולר. כעת, החברה החלה למכור אותו אבל במחיר נמוך בהרבה.

למי שמחפש להגדיל את נפח הזיכרון שלו בטלפון, בטאבלט או בכל גאדג’ט תומך אחר, יוכל מעתה לרכוש את כרטיס ה-microSDXC בנפח 200 ג’יגה-בייט ישירות מאמזון במחיר של 240 דולר, שהם כ-750 שקל לפני מיסים, אך עם עלויות משלוח ותוספות המחיר בארץ דרך אמזון יעמוד על 1,215 שקל. לא זול, אך למי שחובב אחסון ומרגיש כי חסר לו מקום, זה בהחלט פתרון. למסתפקים בנפח 128 ג'יגה-בייט, יוכלו לרכוש במחיר של 79 דולר (440 שקל לאחר מיסים ומשלוח).

הכרטיס החדש יפעל במכשירי הדור האחרון כמו ה-LG G4, וכמובן לשימוש במצלמות מקצועיות DSLR או וידאו ומסוגל לאחסן עד כ-20 שעות וידאו ב-Full HD, או 35 אלף תמונות באיכות גבוהה (6 מגה-בייט) או להעביר נתונים במהירות של 90 מגה-בייט לשנייה. הוא גם עמיד לזעזועים, חסין למים או למיגנוט.

כרטיס הזיכרון של סאנדיסק הוא אינו הגדול ביותר שהוכרז, אך הראשון שהושק באופן מסחרי בשוק, אשר צפוי לראות השנה ירידה במחירי הזכרונות לצד הגדלת הנפח ומהירות העבודה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.