חברת סאנדיסק השיקה מוצר חדש לתחום הסמארטפונים – כונן פלאש USB. הכונן Ultra Dual USB Drive, הוא כונן USB (דיסק און קי),הכולל מצד אחד אחד חיבור microUSB ומהצד השני USB 2.0, במארז אחד ומוקשח. הכונן החדש מיועד לבעלי מכשירים חכמים המעוניינים להעביר ולגבות תוכן מהמחשב אל המכשיר ובחזרה (micro-USB OTG), כך, ניתן להעביר תכנים ללא צורך בכבל חיבור למחשב או "לשלוח למייל" כפי שרבים מאיתנו נוהגים לעשות.  ה-Ultra Dual USB Drive מגיע גם עם אפליקציית ה-Memory Zone המאפשר ארגון וניהול של האחסון הפנימי, גיבוי וחיבור לשירותי אחסון בענן.

Sandisk_blue_yellow_ClipSport

הוא נמכר כבר עכשיו ברשת באג וחנויות נוספות במחיר של 79 שקל ל-16GB ו-139 שקל ל-32GB. המתחרה הוותיקה יותר היא PQI שהציגה לפני זמן מה את סדרת Connect 200 ו-Connect 300 המספקים פתרון דומה.

עוד הכריזה החברה על Clip Sport, נגן חדש שמצטרף למשפחת הנגנים הפופולרית של החברה, שמכרה עד היום מעל 30 מיליון נגנים. הנגן מיועד למעוניינים להאזין לומזיקה ותכני סאונד אחרים במהלך פעילותו הספורטיבית ועוצב בשישה צבעים, קטן, קל משקל, בעל תופסן לחיבור לבגד הספורטאי ובעל חיי סוללה של 25 שעות בין טעינה לטעינה. הוא מצויד במסךLCD צבעוני, רדיו FM וחריץ הרחבה לכרטיסי זכרון. המחיר יחל מ- 189 שקל לקיבולות של 4GB ויהיה זמין בקיבולת של עד 16GB.

בנוסף היא הציגה גם את ה-Extreme PRO USB 3.0, כונן פלאש מהיר במיוחד – 240 מגה בשנייה לכתיבה ו- 260 מגה בשנייה לקריאה, כמובן בחיבור USB 3.0 המאפשר העברת סרט באורך מלא, או אלף תמונות ברזולוציה גבוהה, בתוך כ-35 שניות. הוא מגיע בקיבולת מרשימה של 128GB ומעוצב במארז אלומיניום. המחיר:  640 שקל – עם אחריות לכל החיים.

http://www.youtube.com/watch?v=pNk-feu0CvQ