זיכרון Sandisk Extreme microSDXC

באחת מהכרזות הראשונות של SanDisk (סנדיסק) תחת הבעלות החדשה של Western Digital, הציגה החברה את כרטיס הזיכרון microSD המהיר ביותר בעולם.

הכרטיס בנפח 256 ג’יגה-בייט מסוג micrSDXC UHS-I, מציע מהירות העתקה של 100 מגה-בייט בשנייה ו-90 מגה-בייט בשנייה לכתיבה – מהיר מספיק כדי להעביר קובץ של 6 ג’יגה-בייט בתוך פחות מדקה או לצלם עד 1,200 תמונות בדקה. נפח שכזה אף יספיק לשימוש של צילום וידאו ל-24 שעות באיכות Full HD או 14 שעות באיכות 4K.

בעוד מדובר בכרטיס מהיר יותר מזה של סמסונג (Samsung) שהוצג בחודש מאי האחרון, SanDisk גם חשפה כרטיס זול יותר המיועד לשוק הרחב, לו היא קראה microSDXC UHS-I Premium Edition (כן, הפרימיום הוא הדגם המוזל) המציע מהירות כתיבה מעט יותר נמוכה של 95 מגה בייט בשנייה.

שני הכרטיסים עמידים למים ואבק, קרני רנטגן, זעזועים ונפילות וכן הם מותאמים לשימוש עם אפליקציית Memory Zone של SanDisk לניהול וגיבוי מכשירי האנדרואיד.

הכרטיסים יושקו בחודש אוגוסט הקרוב במחיר מומלץ שיעמוד על 149.99 דולר לדגם הפרימיום ו-199.99 לדגם המהיר יותר. זול יותר מהכרטיס של סמסונג.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.