סמסונג לא ממתינה ל-MWC ומכריזה על זוג המכשירים לשוק הביניים והנמוך, ה-Galaxy Ace 2 וה-Galaxy Mini 2. את שניהם למדנו להכיר היטב בשנה האחרונה כאשר הם הושקו כאן בארץ והדור החדש מביא עימו מספר שדרוגים נוספים.

הביניים החדש
ה-Galaxy Ace 2 (בתמונה מעלה) כבר לא כל כך מכשיר לשוק הביניים, כאשר הוא משתדרג למסך גדול יותר ומעתה הוא 3.8 אינצ’ (במקום 3.5”) ברזולוציה של 480×800. מה שמפתיע הוא המעבד החזק, 800MHz בלבד אמנם אך זהו מעבד כפול ליבה, סטנדרט חדש למכשירי ביניים? כנראה שכן ואולי מרמז על הבאות. יחד עם זאת הוא מגיע עם מצלמה 5 מגה פיקסל, מצלמת VGA קדמית, אחסון פנימי של 4GB, תקשורת WiFi, Bluetooth ו-GPS וחריץ microSD. גם הסוללה כבר חזק יותר בעלת קיבולת של 1,500mAh ואפילו חלק מגרסאות ה-Ace 2 יכילו קישוריות NFC. מכשיר בינוני? כבר לא.

עוד מכשיר שהוכרז הוא ה-Glaxy Mini 2 (משמאל), כפי שנצפה מוקדם יותר בשבוע שעבר והשוני העיקרי מהדור הקודם הוא המעבד שצמח ל-800Mhz (לעומת 600Mhz). המסך נשאר כשהיה, 3.3 אינצ' עם רזולוציה מעט יותר משופרת של 320×480 ומצלמה 3 מגה פיקסל בפוקוס קבוע כמו קודמו. עוד הוא כולל זיכרון 4GB בכרטיס microSD ותקשורת WiFi ו-GPS.

שני המכשירים רצים על מערכת האנדרואיד 2.3 וממשק ה-TouchWIZ4 ומיועדים להגיע בחודש אפריל הקרוב לחנויות בבריטניה וודאי קצת לאחרי כן גם כאן לישראל.

קרא עוד:  ביקונט תחל לשווק את מותג JLab Audio

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.