הטאבלט האחרון מבית סמסונג (Samsung) שהוכרז בחודש יולי האחרון, הגיע גם לישראל. החברה השיקה בארץ את שני הדגמים כאשר גרסת 8 אינץ’ נמכרת ב-1,900 שקלים ואילו גרסת 9.7 אינץ נמכרת ב-2,400 שקלים.

Galaxy Tab S2 (גלקסי טאב אס 2) הן מסדרות הטאבלטים היותר יוקרתיות של סמסונג, וכי הדגמים החדשים מציגים שיפורים בצד החומר ומסך בייחס של 4:3.

פרט לגודל המסך, הטאבלטים למעשה זהים בתצורה, כאשר הם מציעים רזולוציה של 2048×1536 פיקסלים בטכנולוגיית Super AMOLED, והם מבוססים על המערכת על שבב Exynos 5433 מתומנת הליבות מתוצרתה של סמסונג יחד עם זיכרון עבודה של 3 ג’יגה-בייט, ואילו זיכרון האחסון הוא 32 או 64 ג'יגה-בייט לפי בחירת המשתמש. יש כמובן גם מצלמה אחורית וקדמית, הראשונה עם חיישן 8 מגה-פיקסל, והשנייה צנועה הרבה יחסית עם חיישן 2.1 מגה-פיקסל וגם יש חיישן טביעת אצבע מבוסס נגיעה.

באירופה אגב, המחירים נעים בין 399 אירו לגרסת ה-8 אינץ’ ועד 499 לגרסת ה-9.7 אינץ’, לפני עלויות מיסים לדגמי ה-WiFi.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.