אחרי שהודיעה כי בכוונתה להפסיק את ייצור ה-Galaxy Alpha לטובת מכשירים מדגם ה-A, ולאחר שהשיקה את שני המכשירים הראשונים בסדרה, ה-A3 וה-A5, מתפנה סמסונג (Samsung) להשלים את הסדרה ולהשיק גם את המכשיר השלישי בטרילוגיה, ה-Galaxy A7.

כפי שחזו רבים, ה-A7 הוא גלגול מודרני של האלפא עם עיצוב מודרני ודקיק במיוחד – רק 6.3 מילימטרים, מה שהופך אותו לטלפון הדק ביותר שיצרה סמסונג אי פעם. הוא יכיל מסך 5.5 אינץ' ברזולוצית 720p ויגיע בשתי גרסאות – עם סים בודד או כפול. גירסת הסים בודד תרוץ על שבב Exynos 5430 מתומן ליבות מתוצרת סמסונג, ואילו גירסת הסים הכפול תרוץ על שבב Snapdragon 615 ב-64 ביט. שתי הגירסאות יכללו 2 ג'יגה-בייט זיכרון פנימי, 16 ג'יגה-בייט זיכרון חיצוני (עם אפשרות לכרטיס הרחבה), מצלמה אחורית של 13 מגה פיקסל, מצלמה קדמית של 5 מגה פיקסל, תמיכה ב-LTE, Bluetooth 4.0, NFC וסוללה בנפח 2,600 מילי אמפר. מוזר אמנם שהמכשיר יגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 4.4 ולא אנדרואיד 5.0 כמו אחיו הקטנים, אבל סביר שסמסונג תשדרג אותו בקרוב מאוד.

המכשיר אמור לפנות בעיקר לקהל הצעיר, ולכן שילבה בו סמסונג פיצ'רים בתחום הצילום הכולל צילומי סלפי רחבים במיוחד, ויכולת לצלם סלפי גם באמצעות המצלמה האחורית, בדומה לקיים בממשק ה-TouchWIZ של ה-Galaxy Note 4. גם המחיר שלו אמור להיות אטרקטיבי, אך טרם פורסם. ה-A7 יושק ככל הנראה בדרום קוריאה כבר השבוע ובהמשך בשאר העולם.

Samsung Galaxy A7

ה-Galaxy A7 מסדרת מכשירי המתכת של סמסונג הוא הדק ביותר של החברה. המכשיר בעל מסך בגודל של 5.5 אינץ', שבב מרובע ליבות, זיכרון עבודה של 2 ג'יגה-בייט ואחסון פנימי של 16 ג'יגה-בייט. בגבו מצלמה 13 מגה פיקסל וסוללה בהספק של 2,600mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.