סמסונג (Samsung) הודיעה היום כי במקביל להשקת מכשירי הדגל החדשים שלה, ה-Galaxy S8 וה-S8 Plus, היא פותחת את חנות ערכות הנושא המורחבת שלה ל-15 מדינות נוספות, בהן ארגנטינה, אוסטריה, בלגיה, דנמרק, פינלנד, רוסיה, ניו זילנד, סינגפור – וגם ישראל. משמעות הדבר כי מהיום יוכלו משתמשים של מכשירי החברה לרכוש ולהוריד ערכות נושא מיוחדות למכשיריהם, ולהתאים את המראה שלהם לפי רצונם.

חנות ערכות הנושא של סמסונג כבר הייתה קיימת במכשיריה, אולם כעת מדובר בחנות הרחבה עם שלל האפשרויות השונות, אשר מכילה ערכות נושא (Themes) רבות יותר. ערכת ממוצעת מסוגלת לשנות לא מעט דברים במכשיר, החל מהטפט וכלה באייקונים ובממשקים של אפליקציות שיחות הטלפון וההודעות – והכל בהתאם לנושא ספציפי. כך למשל, אם תחומי העניין שלכם כוללים מכוניות, כדורגל, קונג פו פנדה, בייסבול, ריקודים, טכנולוגיה או חגים למיניהם, תוכלו להלביש את המכשיר כולו בהתאם לנושא הנבחר, כאשר ניתן להחליף בין הנושאים בקלות ובמהירות. מחיר ממוצע של ערכת נושא עומד על כמה דולרים בודדים, והוא כולל החלפה של מסך הנעילה, נראות אנשי הקשר, עיצוב חייגן הטלפון, עיצוב גלריית התמונות ועוד.

סמסונג עצמה, בהיותה חברה דרום קוריאנית, אחראית ללא מעט ערכות נושא באווירה אסייתית, אך לפני כשנתיים, בזמן השקת מכשיר ה-Galaxy S6, פתחה החברה את החנות לערכות צד שלישי ומאז נוספו מאות ערכות נוספות בשלל דמויות ונושאים שונים.

קרא עוד:  מתברר ש-200,000 אלף פתיחות וסגירות לא מספיקות: המסך של Galaxy Fold נשבר

הערכות זמינות רק לבעלי מכשירי הפרימיום והביניים של סמסונג (כמו למשל סדרת ה-Galaxy A), וניתן לגשת אליהן באמצעות תפריט ההגדרות – ערכות נושא – חנות ערכות הנושא (בתחתית המסך). לאחר מכן יש לנווט לתפריט ה"כל התגיות", ואז יופיע תפריט שמאפשר הצגה של כל הערכות לפי הפופולריות ביותר, האחרונות שנוספו, מחיר מהנמוך לגבוה וכן הלאה.