סמסונג (Samsung) הציגה לפנות בוקר (שעון ישראל) את הטלוויזיות החדשות שלה לשנת 2020 עם עדכון לסדרת ה-MicroLED וטלוויזיה ללא גבולות ועוד אחת עם גימיק למשתמשי הטלפונים החכמים.

Sero ("אנכי" בקוריאנית) הוא מסך QLED בגודל 43 אינץ' וברזולוציית 4K המסוגל להסתובב ב-90 מעלות למצב אנכי, כדי להציג סרטונים ביחס תואם מרשתות חברתיות. הוא מציע חיבור של הטלפון באמצעות NFC, מערכת רמקולים עם 4.1 ערוצים בהספק 60 ואט ושליטה קולית באמצעות ביקסבי.

למרות כי זה נשמע מיוחד, מדובר במסך שהושק בקוריאה כבר באפריל 2019, והסיבה היחידה שהוא מוצג עתה בתערוכה היא השקה עולמית קרבה. מחירו בקוריאה, אגב, הוא 1.9 מיליון וון (כ-5,650 שקל) – מחיר שבו אפשר לרכוש טלוויזיה גדולה יותר עם זרוע מסתובבת.

בנוסף, הציגה סמסונג עדכון לסדרת ה-MicroLED (המוכרת בכינוי The Wall), המציעה מסכים עם שוליים דקים במיוחד, שניתן להצמיד כמה מהם ליצירת מסך אחד גדול, בדומה לשיטה בה נבנים מסכי ענק בחלונות ראווה ואצטדיונים למשל. הסדרה תוצע השנה בהרבה יותר גדלים, כאשר למסכי ה-75, 146, 219 ו-292 אינץ' יתווספו דגמים בגדלים 88, 93, 110 ו-150 אינץ'. הבהירות שלהם תגיע ל-5,000 ניטים והם יתמכו בשיפור רזולוציית סרטונים בעזרת למידת מכונה. עם זאת, כל המסכים בסדרה יגיעו ברזולוציית 4K בלבד.

גם סדרת The Frame המבוססת LED זוכה לגדלים חדשים – 75 אינץ' לסלון ו-32 אינץ' לחדרי שינה – כמו גם צבעי מסגרת חדשים – בז' ובורדו. גם מצב Art Mode של המסכים בסדרה ישתדרג, ויאפשר התאמה של יצירות האמנות המוצגות כאשר הטלוויזיה 'מכובה' לטעמו האישי של המשתמש. גם כאן, הרזולוציה נשארת 4K.

החידוש המרכזי שהציגה החברה היה מסך הדגל Q950TS, שכפי שדיווחנו אתמול נחשף כבר באתר הבית של החברה בקוריאה בסוף השבוע. הוא מציע רזולוציה של 8K ומסגרת דקה במיוחד יחד עם יכולות שיפור רזולוציה לסרטונים קיימים, התאמת הבהירות והניגודיות לתאורה בחדר ומערכת שמע מתקדמת שמאפשרת לדמות צליל היקפי גם בסרטוני סטריאו רגילים וללא צורך במערכת רמקולים ייעודית.