אף על פי שסמסונג (Samsung) נמצאת בתקופה לא מוצלחת במיוחד, בכירי היצרנית הקוריאנית בהחלט יכולים לשמוח ולו במעט וזאת לאור העובדה שמכשיר Galaxy S7 Edge (גלקסי אס 7 אדג') קטף את תואר מכשיר השנה.

הזכייה בתואר הנכסף היא על ידי Mobile Choice Consumer, מגזין טכנולוגי מוביל בבריטניה המחלק מדי שנה פרסים בקטגוריות שונות בתחום הטכנולוגי. וועדת המגזין בחרה כאמור ב-Galaxy S7 אדג' של סמסונג כמכשיר השנה. זאת, לצד מכשירים מובילים אחרים כדוגמת HTC 10 ו-iPhone SE של אפל (Apple). למקרה שתהיתם, אגב, הוועדה בחרה בדגם Galaxy S7 ובמכשיר Nexus 6P כמצלמה הטובה ביותר.

לא מפתיע במיוחד שמכשיר Galaxy S7 Edge קוטף את תואר מכשיר השנה. כשלעצמו, האחרון ראה נתוני מכירות גבוהים הרבה יותר משל מקבילו בדגם הרגיל וזכה לשלל ביקורות חיוביות וגם אצלנו באתר לא חסכנו במחמאות כלפיו. עם זאת, וועדת המגזין לא מפרטת מהם הקריטריונים בבחירת המכשיר המדובר ומה הכריע את הכף, והאם מדובר בבחירת הגולשים או על סמך בדיקות מקיפות שנעשו.

כך או כך, נראה כי פרשת הסוללות ב-Galaxy Note 7 לא השפיעה על בחירתו בתואר מכשיר השנה – כשמרבית המשתמשים יעדיפו לשכוח את הפרשה המדוברת.

וידאו: 6 סיבות מדוע לבחור ב-Galaxy S7 Edge