עוד ועוד פרטים מתקבלים על סדרת Galaxy S10 של סמסונג (Samsung) שתוצג בתחילת שנה הבאה. הדלפה מבית איוון בלאס ([email protected]) מאשרת כי היצרנית תציג לא פחות משלושה דגמים אשר נבדלים בראש ובראשונה בגודל המסך- 5.8 אינץ', 6.1 אינץ' ו-6.4 אינץ'. עוד זוכה לאישור גם המעבר לקו עיצוב מעט שונה, שמוותר על המגרעת לטובת "חור" בעבור המצלמה הקדמית שממוקם בראש המסך ומכונה Infinity-O.

https://twitter.com/evleaks/status/1071247338843320320

המכשיר הקטן בסדרה, שצפוי להיקרא Galaxy S10 Lite, יהיה בעל מסך שגודלו 5.8 אינץ' והוא צפוי להגיע עם זיכרון עבודה (RAM) בנפח 4 ג'יגה-בייט וזיכרון אחסון בנפח 64 ג'יגה-בייט. חיישן טביעות האצבע במקרה של ה-Lite צפוי להתמקם בדופן, כאשר מערך הצילום יהיה עם חיישן כפול, והשבב צפוי להיות תוצרת קוואלקום (Qualcomm) מדגם Snapdragon 845 שדווקא מאפיין מכשירי דגל.

הדגם המרכזי בסדרת ה-Galaxy S10 יגיע עם מסך בגודל 6.1 אינץ', והוא צפוי לכלול מפרט דומה לגרסת ה-Lite, אולם חיישן טביעות האצבע ישולב מעל המסך ונפח האחסון והזיכרון יהיה מוגדל. לבסוף, כפי שכבר נחשף בעבר, המכשיר הגדול בסדרה יהיה ה-Galaxy S10 Plus ולו מסך 6.4 אינץ', והוא גם הייחודי עם מערך צילום כפול מקדימה. הוא ירוץ על שבב Snapdragon 855 החדש שהוכרז השבוע או בגרסת Exynos לשוק האירופאי.

קרא עוד:  גוגל ליצרניות: אפשרו למשתמשים לעקוב ולהגביל את זמן השימוש בטלפון

עוד עולה מההדלפה כי שלושת המכשירים יתהדרו בגוף עשוי מתכת וזכוכית, וכן בצידם השמאלי ומתחת ללחצני השמע ישמור על מיקומו הלחצן הייעודי לביקסי (Bixby), המסייעת הקולית של סמסונג.