המסייעת של סמסונג (Samsung) אמנם נמצאת מאחור בכל הקשור ליכולות נוספות, אבל את זה בחברה מקווים לשנות מהר מאוד עם Bixby Marketplace, חנות אפליקציות שתאפשר להוסיף כישורים חדשים.

Bixby Marketplace נועדה לחברות ומפתחים צד ג', והיא אפליקציה נפרדת אותה יש להוריד למכשיר. בתוכה אפליקציות שונות אותן החברה מכנה כ"כפסולות" (capsules). אלה, בדומה ל-Alexa Skills, נועדו להוסיף יכולות וכישורים שונים למסייעת.

נכון לעכשיו החנות כוללת גישה למפות גוגל (Google Maps), ספוטיפיי (Spotify), יילפ (Yelp) ועוד כ-60 קפסולות שונות. כל התקנה של קפסולה שכזו, תאפשר למסייעת לבצע עוד סט של פעולות שטרם היו לה עד כה. כך לדוגמה להפעיל מוזיקה או לנגן רשימת שמע מסוימת, לבקש ממנה לנווט לעבודה, לקבל מידע על תחזית ההורוסקופ היומית או אפילו לחפש ממים (Meme) ישירות כדי לשלוח לחבר.

Bixby Marketplace זמינה להורדה דרך ה-Galaxy Store במכשירי סמסונג, אולם לעת עתה רק בארה"ב ובהמשך תושק בשאר מדינות העולם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.