סמסונג ממשיכה במאמציה השיווקיים למשתמשי אפל בארה"ב: היצרנית  הודיעה על מהלך חדש, במסגרתו תעניק סכום של 200 דולר למשתמשים שיבצעו את המעבר ממכשיר האייפון לאחד ממכשיריה החדשים שהושקו לאחרונה.

את ההטבה סמסונג תעניק באמצעות גיפט-קארד בחנות הגוגל פליי דרכו יוכלו לרכוש אפליקציות, שירים ושאר תכני המדיה הזמינים בחנות בסכום של 100 דולר, ואילו למשתמשים שגם ביצעו טרייד-אין למכשיר האייפון דרך המפעילה או החנות ועד לתאריך ה-1 בינואר 2016, תעניק סמסונג סכום של 100 דולרים נוספים במזומן.

כדי לזכות בהטבה, כל שיהיה על הרוכשים המשוכנעים לעשות הוא למלא את פרטי הרכישה באתר המיועד לכך ולשלוח את החשבונית לסמסונג באמצעות דוא"ל. לאחר בדיקה מצידה, יועבר לרוכש קוד להפעלת הקרדיט בחנות גוגל בסך 100 דולרים והסכום הנוסף יועבר לחשבון.

המהלך החדש מצטרף למבצע עליו הכריזה לפני כשבוע, במסגרתו תשכיר למשתמשי האייפון את מכשירי הגלקסי החדשים – Galaxy Note 5, Galaxy S6 edge+ או Galaxy S6 לתקופה בת 30 יום תמורת תשלום של דולר בודד לכל התקופה. העיתוי הוא כמובן אינו מפתיע שכן, כפי שדווח, אפל תציג את דגמי האייפונים הבאים כבר בתחילת החודש הבא (9.9), כך שבהחלט ייתכן כי סמסונג חוששת מעט מפני ההכרזה הקרבה שעלולה לפגוע במכירותיה בארה"ב, ולהקדים תרופה למכה.