סאני תקשורת (סקיילקס), משווקת של סמסונג מובייל בישראל פתחה השבוע חנות קונספט ראשונה בפתח-תקווה, שלדבריה, עוצבה ותוכננה בסטנדרט בינלאומי ראשון מסוגו במזרח התיכון.

בחברה מתכננים להרחיב את הפעילות, ולפתוח 10 חנויות חדשות המתווספות ל-10 הקיימות. “החנויות החדשות אשר ישתרעו על פני 80-200 מ"ר יכללו לראשונה גם מכירה של כל מגוון המוצרים של סמסונג וגם שירותי תיקונים במקום באחריות יצרן, ללא צורך בשליחה למעבדה מרכזית והמתנה של מספר ימים.” בין החנויות המתוכננות הם בעיר אילת וחנות חדשה בנצרת המהווה סנונית ראשונה במגזר הערבי.

עוד נאמר כי מעבדת התיקונים כוללת בין היתר תיקוני מסכים לרוב סוגי המכשירים, עדכון גרסאות חומרה ותוכנה (גם ב- FOTA), תיקונים עם חלפים מקוריים בלבד, העברת זיכרונות ותכנים ועוד.

בחנויות סמסונג יימכרו, מלבד המכשירים שיוצגו בעמדות תצוגה לשימוש הלקוחות, גם אביזרים ומוצרים נלווים וכן טאבלטים, שעוני יד חכמים, ומוצרי סמסונג כמורמקולים, אוזניות, תחנות עגינה ועוד.

יצחקי בנציוני מנכ"ל סאני תקשורת מציין כי "הפרישה העתידית של עשר חנויות נוספות למכירת מכשירי סמסונג בישראל תאפשר לחברה להעניק לקהל לקוחותיה את השירות הטוב ביותר ובסטנדרט גבוה של מעבדת תיקון עם אחריות יצרן. לקוחות סמסונג לא יצטרכו להמתין ימים עם מכשיר חליפי עד חזרת המכשיר מתיקון.”

חלק מההעירכות של סמסונג בישראל, היא לקראת הגעתו של מכשיר ה-Galaxy S6 שצפוי לנחות בחודש הבא ואז גם נדע מהו מחירו הסופי יחד עם דגרת ה-Edge בעל המסך הקמור: "החברה נערכת לגל ביקוש גדול של מוצרי החברה החדשים אשר הושקו בימים אלה בברצלונה" הוסיף בנציוני.