בהמשך לסקירת הסמסונג Wave שפרסמנו בשבוע שעבר, רצינו להתמקד במספר פיצ'רים מעניינים שיש למכשיר. מכיוון שמדובר במערכת הפעלה חדשה שאינה קיימת במכשיר נוסף, נתקלנו במספר פיצ'רים חדשים אשר מעניקים למכשיר את ייחודו, ומתוך כולם בחרנו להדגיש כמה מהם.

מסכי הבית, עשרה מספיק לכם?
בדומה למכשירי סלולר חכמים אחרים, ניתן למצוא ב-Samsung Wave מספר מסכי בית שונים, ניתן להוסיף ולהסיר מהם ווידג'טים ואפליקציות, אך הקלות בה ניתן להסיר את המסכים עצמם והמספר הגדול האפשרי של מסכי הבית בהחלט נותן לו יתרון על שאר הסמארטפונים. עם מספר מכובד של עשרה מסכי בית שונים בהם תוכלו לשים אין ספור ווידג'טים שיכולים להכיל את כל היישומים החשובים שלכם וכך להימנע מגישה כלשהי אל התפריט הראשי כמעט לגמרי. אפילו את ההסרה של מסכי הבית וההוספה תוכלו לבצע תוך שניות דרך המסך הראשי וללא כל צורך בכניסה אל תפריטי משנה מסובכים.

שליטה בנגן בזמן נעילה

אם אמרנו מסכי בית, לא ניתן להתעלם גם מממסך המגע 3.3 אינצ', שהוא פיצ'ר בפני עצמו וכמו מערכת ההפעלה החדשה, גם מסך ה- Super AMOLED מופיע לראשונה במכשיר סלולרי בארץ. המסך מציג גוון עשיר מאוד של צבעים וחדות שלא ניתן למצוא היום באף מכשיר סלולרי אחר ואחרי שימוש בו כל שאר המסכים הרגילים יראו לכם חיוורים לעומתו. אין ספק שצפייה בסרטונים או בתמונות על המסך היא תענוג צרוף למרות גודלו הבינוני.

קרא עוד:  מצלמת 48 מגה-פיקסל מגיעה גם לסדרת ה-K של LG

לנגן מכל מקום
מכשיר ה-Wave אינו משווק כנגן מוזיקה או מכשיר יעודי למוזיקה, אך למרות זאת מכיל המכשיר את אחד הנגנים הטובים והמקיפים ביותר. בנגן תמצאו אין ספור אפשרויות וגישה מהירה לשירים במרחק כמה לחיצות. ברגע שתפעילו שיר כלשהו ותרצו לנווט בין כל השירים כשאשר המכשיר נעול, תוכלו לפתוח תריס קטן בחלקו העליון של מסך הנעילה ולשלוט בנגן ללא צורך לפתוח את הנעילה. גם במסך הבית תוכלו לשלוט על המוזיקה בעזרת ווידג'ט המופיע בבר ההתרעות וכולל את כל מה שתצטרכו לשליטה מהירה בנגן.
למי שרוצה קצת יותר, יוכל להיכנס להגדרות הנגן ולשנות מגוון רב של אפשרויות לצד ויזואליזציה גבוהה שמופעלת ברגע שמטים את המכשיר על צידו. כאשר הנגן במצב רוחבי, תוכלו גם להוסיף אפקטים על השיר המנוגן או לבצע התאמות עם האיקולייזר, ולהפעיל מצב של 5.1 ערוצים במידה ותחברו אל המכשיר את האוזניות האיכותיות המגיעות עימו.

להגיע לשם הרצוי בקלות
כמה מרגיז זה לחפש שם ברשימת השמות הארוכה שלא נגמרת? היום במכשירים החכמים הפעולה פשוטה, אך סמסונג הפשיטה את פעולת הניווט אפילו עוד יותר ובעזרת פס גלילה המציג את האותיות העיקריות תוכלו לנוע בין השמות לפי האות הראשונה ולאחר מכן לעבור לשימוש בגלילה הקינטית בכדי להגיע לשם המדויק. כך ברגע שתלחצו על פס הגלילה יוצגו לנו האותיות באמצע המסך אשר מציינת את האות אליה ניווטתם וכך אין צורך לנחש או לשבור את הראש עד להגעה לשם הרצוי.

קרא עוד:  סוני הציגה גם טלפון ביניים חדש - Xperia 10 II

בזכות כל הפיצ'רים הללו הופך ה-Wave למכשיר מעט שונה מהנוף המוכר המעניק חווית שימוש גבוהה.

גילוי נאות: פוסט זה במסגרת מבצע משותף של TGspot וסאני תקשורת למכשיר Samsung Wave במתנה.