סמסונג מכריזה ב-MWC 2011 על מכשיר נוסף מבוסס על פלטפורמת ה-bada המגיע לראשונה עם תקשורת NFC. המכשיר החדש בעל מסך מגע 3.2 אינצ’ מסוג TFT LCD, וכן קישוריות WiFi לגלישה אלחוטית ברשת, זאת יחד עם Bluetooth 3.0 (שהפך לסטנדרט אצל סמסונג) וחיבור USB 2.0 למחשב.

JK Shin, נשיא וראש חטיבת התקשורת הסלולרית בסמסונג: "באמצעות ה-Samsung Wave 578, אנו מספקים את החדשנות האחרונה בעשיית הסלולאר הפועלת על פלטפורמת ה-bada. קישוריות משופרת, עיצוב וחוויה חברתית, הבאים לידי ביטוי במכשיר זה, ממחישים את מחויבותה של סמסונג לדמוקרטיזציה של שוק הסמארטפונים ונכונותה, לספק למשתמשים סביב העולם, חוויית משתמש עשירה בתוכן".

למכשיר מצלמה אחורית 3.2 מגה פיקסל ומצלמה קדמית VGA לצילום סטילס ווידאו ברזולוציית [email protected] (צפייה בוידאו ברזולוציית [email protected]) ותומך בפורמטים כגון MPEG4/H263/H264. הוא כולל רדיו FM סטריאופוני עם RDS, חיבור 3.5מ"מ לאוזניות ותומך בהרחבת זיכרון בכרטיס microSD.

לפלטפורמת ה-bada קיימת חנות אפליקציות להורדה והרחבת יכולות המכשיר (Samsung Apps) וכן הוא מגיע עם אפליקציות נוספות כדוגמת Facebook Chat, Google Talk, Exchange ActiveSync לגישה ישירה לתיבת הדוא"ל, ו-Push IM ב-Yahoo Messenger.

הוא ישווק בשווקים נבחרים החל מחודש מאי השנה, וכרגע אין מידע לגבי שיווקו בישראל.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.