סמסונג חשפה את הדור הבא של שלטי הטלוויזיה שלה ומחליפה את עשרות הכפתורים בשליטה קולית וכפתורי מגע. בדומה לסירי במכשיר במכשירי האייפון 4S, השלט יאפשר לשלוט בטלוויזיה על ידי פקודה קולית ולבצע מעבר בין ערוצים, שינוי עוצמת השמע ועוד רק על ידי הוראה קולית, ללא צורך לחפש את הכפתור בשלט. כך גם מספר הכפתורים בשלט צומצם, והשטח נוצל לצורך משטח מגע אינטראקטיבי המקל בשימוש באפליקציות והדפדפן המובנה ומאפשר לבצע את רוב השימושים רק במגע, הממוקם בחלקו העליון של השלט. העברת ערוצים ושליטה בעוצמת השמע, שתי פונקציות חשובות של השלט ממוקמות מצידי משטח המגע, כך גם כפתור הכיבוי וההדלקה ובחירת מקור (Source). הזיהוי הקולי ישמש בנוסף גם כתחליף למקלדת, שכך חוסך את הצורך בשלט משולב מקלדת ועבה או מקלדת חיצונית ומשטח המגע ישמש בעכבר, בעיקר שימושי בדפדפן הפנימי.

סמסונג לא הראשונה להציג שלט בטכנולוגיית זיהוי קולי, ורק לאחרונה גם LG הציגה שלטה זהה וגם בו הוסרו רוב הכפתורים, ואין לשכוח את השמועה על טלוויזיה מבית אפל, ה-Apple TV שגם היא תביא מתישהו את בשורת הפקודות הקוליות לסלון. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.