סמסונג (Samsung) חשפה את הדגם הבינלאומי של ה-Galaxy A8s, מכשיר הביניים עליו הכריזה לפני כחודש בעבור השוק הסיני, והראשון מתוצרתה המצויד בתצוגת Infinity O הכוללת עיגול שחור מינימליסטי בפינת המסך עבור עדשת המצלמה, במקומה של מגרעת בולטת יותר. הגרסה הבינלאומית זכתה לשם Galaxy A9 Pro, אולם זהו למעשה ההבדל היחיד בינה ובין הגרסה הסינית המקורית.

המפרט כולל, אם כן, מסך בגודל 6.4 אינץ׳ באיכות FHD+ וביחס 19.5:9, מעבד Snapdragon 710 מתוצרת קוואלקום (Qualcomm), 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה (RAM) ו-128 או 256 גיגה-בייט לאחסון קבצים.  המצלמה הקדמית, בתצורת Infinity O כאמור, מצוידת בחיישן באיכות 24 מגה-פיקסל, ואילו המצלמה האחורית מצוידת בשלוש עדשות: חיישן ראשי באיכות 24 מגה-פיקסל, חיישן 10 מגה-פיקסל עם זום אופטי כפול שתיים, וחיישן 5 מגה-פיקסל ללכידת עומק ושיפור איכותן של תמונות פורטרט.

פרט מאכזב אחד הוא מערכת ההפעלה: אנדרואיד 8.0 (Oreo), זאת למרות שגרסה 9.0 (Pie) זמינה מזה זמן מה ואף הגיע לחלק ממכשירי הדגל של סמסונג – כך שנותר לקוות לעדכון זריז בהמשך הדרך.

ה-Galaxy A9 Pro יגיע תחילה לדרום-קוריאה, שם יימכר תמורת החל מ-540 דולרים. הוא צפוי להגיע למדינות נוספות ברחבי העולם בטווח השבועות הקרובים, סביר להניח בתמחור תחרותי יותר בהתאם לשוק.