סמסונג אלקטרוניקס, חשפה האתמול את הטלוויזיה המסחרית הראשונה עם מסך קעור בטכנולוגית ה- UHD ואת סדרת הטלויזיות לשנת 2014. סדרת הטלויזיות המוצגת כאן לראשונה ממשיכה לבסס את מעמדה של סמסונג כמובילה טכנולוגית בתחום החדשנות, העיצוב והתוכן בענף כולו.
שנת 2013 הייתה מוצלחת מאד לחברת סמסונג: סמסונג השיקה שלושה דגמי טלוויזית UHD, שיצרו ביקוש מצד הצרכנים לטכנולוגיה חדשנית זו. כמו כן, סמסונג השיקה את הטלוויזיה הראשונה אי-פעם עם מסך קעור. כבר בתחילתה של שנת 2014, סמסונג מביאה לידי ביטוי את מחויבותה כמובילה טכנלווגית עם השקת מגוון דגמי טלוויזיות בעלות טכנולוגית ה-UHD , ובהם הדגם בעל המרקע הביתי הגדול בעולם בגודל 110 אינץ'. כמו גם מסך ה-UHD הקעור הראשון והגדול בעלום בגודל 105 אינץ'.


"בעקבות ההשקה המוצלחת של דגמי ה-UHD של סמסונג בשנה שעברה, סמסונג תעודד את הצמיחה בענף במהלך 2014 עם חדשנות פורצת דרך באיכות התמונה של טלוויזיות UHD, עיצוב מהפכני ויותר אפשרויות בחירה ללקוחות," אמר HS KIM, סמנכ"ל תחום הצגים בסמסונג אלקטרוניקס. "השילוב בין עיצוב המסך הקעור לאיכות התמונה המעולה יוצר חוויית צפייה מרהיבה לחובבי הבידור. סמסונג ערוכה היטב לעמוד בציפיות הצרכנים עם טלוויזיות UHD בעלות עיצובים מרשימים, מגוון עשיר של יכולות , והכנה לטלוויזיה החכמה העתידית."

סמסונג מובילה עידן חדש של חוויית צפייה ריאליסטית ומרתקת באמצעות שילוב עיצוב טלוויזיה קעור עם טכנולוגיית ה- UHD. טלוויזיות אלו מספקות חוויית צפייה תיאטרלית יוצאת דופן ומשנות באופן מהותי את דרכי הצפייה שאנו מורגלים אליהם מהעבר: המסך הקעור מעניק נוכחות ייחודית שלא הייתה קיימת במסכים השטוחים, ושדה הראייה הרחב יוצר אפקט פנוראמי וגורם לתחושת תצוגה גדולה אף יותר מממדיה הגדולים ממילא. העיצוב הקעור יוצר תצוגה מאוזנת ומרחק תצוגה אחיד לחוויית צפייה אמיתית יותר עם זוויות צפייה משופרות וניגודיות גבוהה יותר ממגוון זוויות צפייה, כך שכל הצופים יהנו מהחוויה באותה מידה מכל זוית בבית. כדי להעצים עוד יותר את יתרונות הטלוויזיה הקעורה Curved TV, פיתחה סמסונג קימור מיטבי של 4200R, המספק את איכות התמונה הטובה ביותר ממרחק צפייה רגיל של 3-4 מ'. השילוב בין המסך הקעור, לטכנולוגית הUHD , יוצר חוויית צפייה אולטימטיבית המרתקת את הצופים עם צבע, חדות ואבחנה בפרטים הקטנים ביותר. כדי להעצים את החוויה עוד יותר, פיתחה סמסונג את טכנולוגיית ה- Auto Depth Enhancer, שהיא אלגוריתם המנתח אזורים בתמונה ומתאים אוטומטית את הניגודיות כדי להעצים את תחושת העומק בטלוויזיות בעלות המסך הקעור החדשות של החברה עם אפקט תלת-ממדי ללא שימוש במשקפיים. בטלוויזיות משולבת גם טכנולוגיית PurColor™ של סמסונג בסדרה 9 UHD הקעורה, אשר מעצימה את הצבעים ומציגה אותם בדיוק כפי שיוצרי הסרט התכוונו, וכך מדגישה יותר פרטים וגוונים. מספר נקודות התאמת הצבע גדל על פי פקטור של 7 על 7 למקסום הצבעוניות. בנוסף לדגם ה- 105" Curved UHD TV, סמסונג מציגה את סדרת ה- U9000 curved UHD הכוללת את הטלוויזיה בעלת המסך הקעור הראשונה בעולם בטכנולוגיית UHD, ומרחיבה את סדרת הטלוויזיות בעלות המסך הקעור עד כה, ( Full HD H8000 LED TV).

טכנולוגית ה- UHD הניחנת ברזולוציה וצפיפות פיקסלים גבוהה פי ארבעה, בהשוואה לטכנולוגית ה-Full HD, מעניקה איכות תמונה עילאית עם סרטים ותוכניות באיכות UHD הודות לטכנולוגיית UHD Upscaling, המשולבת בכל טלוויזיות ה- UHD של סמסונג, הצופים מקבלים את התמונה הטובה ביותר ללא קשר לפורמט המקור. הטכנולוגיה הייחודית של סמסונג מציגה סרטים באיכות Full HD, HD או פחות, באיכות המתקרבת ל-UHD וזאת באמצעות תהליך בן ארבעה שלבים הכולל ניתוח האות, הפחתת רעשים, ניתוח פרטים ולסיום שלב ה-upscaling), וכך כל תוכן נראה טוב יותר בטלוויזיות Samsung UHD. גם טכנולוגיית UHD Dimming מסייעת לאופטימיזציה של איכות התמונה על ידי עיבוד כל בלוק תמונה והפקת שחור עמוק יותר וניגודיות גבוהה יותר.

קרא עוד:  הראשון בשוק: Galaxy S10 תומך דור 5 יגיע לחנויות ב-5 באפריל

מעבר לתמיכה בתקנים הקיימים (לרבות HEVC, HDMI 2.0, MHL 3.0 ו-HDCP 2.2) טלויזיות הUHD של סמסונג הן גם הטלוויזיות היחידות בשוק שבהן מוטמעות יכולות התאמה לטכנולוגיה עתידית, הודות ל-Samsung UHD Evolution Kit. קופסת One Connect Box מכילה את מוחה החיצוני של הטלויזיה, מחשב חיצוני ומודולרי ומאפשרת ללקוחות להחליף קופסת UHD Evolution Kit כך שהטלוויזיה תמשיך לעבוד בסטנדרטים החדשים ביותר של טכנולוגיית UHD, ובדרך זו ליהנות מהטכנולוגיות החדשות ביותר שיש לסמסונג להציע. כך ניתן להבטיח שאותה טלוויזיה תמשיך לפעול בטכנולוגיה העדכנית ביותר למשך שנים רבות.
ב-2014 תציע סמסונג מגוון מוצרים מלא של דגמי טלוויזיות SAMSUNG Smart UHD TV מהסדרות S9, U9000 ו-U8500, בגדלים של 50 אינץ' ועד למסך ענק של 110 אינץ', עם מסך קעור או שטוח שיאפשר ללקוחות לבחור את טלוויזיית ה-UHD המתאימה ביותר לסגנון חייהם.
חווית הSMART: עכשיו חכמה, קלה ומהירה יותר מאי-פעם
הטלוויזיות החכמות של סמסונג הן עכשיו קלות יותר, מהירות יותר ומהנות יותר לשימוש. מאפיין ה-Multi-Link מאפשר לבצע מספר פעולות במקביל על גבי המסך מפוצל פעולות אינטראקטיביות הקשורות לתוכן הנצפה, ובכך מעשירות אותו. תוך כדי צפייה בשידור חי בטלוויזיה, הצופים יכולים להשתמש בחצי המסך הימני כדי להציג תוצאות חיפוש בדפדפן האינטרנט, להציג סרטים מ-YouTube ועוד כדי ליהנות בו-זמנית מתוכן בידורי קשור. בסדרת U9000 החדשה, הצופים יכולים לפצל את המסך לארבעה מסכים נפרדים.
ה-Smart Hub של סמסונג מודל 2014 אינטואיטיבי ומהנה מאי-פעם. בעיצוב החדש התוכן מאורגן בצורה נגישה יותר, ומעניק לצופים שליטה משופרת על חוויית הבידור. פאנל המשחקים (Games Panel) מספק למשתמשים חווית משחק מלהיבה מבלי ליצור עומס של מערכות ליד הטלוויזיה. הפאנל מתאים למגוון משחקי ספורט, פעולה ומרוצים פופולאריים וכן משחקים משותפים לכל המשפחה עם שותפי תוכן מובילים. פאנל המולטימדיה החדש כולל את פאנל התמונות/וידאו/מוזיקה והפאנל החברתי מהגרסאות הקודמות, ומאפשר ליהנות מתוכן אישי ומקשרים חברתיים.
החוויה בטלוויזיות Smart TV החדשות מהירה מאד הודות למעבד ארבע ליבות משודרג. מעבד QuadCore Plus מהיר פי שניים עם טעינת תוכן וניווט מהירים יותר, מה שמשפר את הביצועים הכלליים של טלוויזיות Smart TV. הדלקת הטלוויזיה מעולם לא הייתה מהירה כל-כך עם מאפיין Instant On. סמסונג מסייעת למשתמשים להגיע לתוכן הבידורי מהר יותר הודות לזמן עלייה מהיר של המערכת, והפעלת הטלוויזיה ללא המתנה.

קרא עוד:  סקירה: +Galaxy S10 - משאיר את סמסונג בצמרת

סדרת טלויזיות ה-UHD של סמסונג לשנת 2014 כוללת את הדגמים הבאים:

  • • Samsung 105-inch Curved UHD TV – הטלוויזיה הראשונה והגדולה בעולם בטכנולוגיית UHD עם מסך קעור – מתאפיינת במסך רחב וקעור, והיא הטלוויזיה הגדולה אי-פעם עם מסך ביחס 9 X 21, ממש כמו בקולנוע. התוצאה היא חוויית צפייה קולנועית בסלון הביתי. כל תוכן שתקרינו בטלוויזיה הזו (4K ועד HD ו-Full HD) ייראה טוב יותר בטלוויזיה זו המכילה 11 מיליון פיקסלים היוצרים רזולוציה ללא תחרות. השילוב בין גודל המסך וטכנולוגיית Auto Depth Enhancer יוצרים עומק מדהים בתמונה וחוויית צפייה מציאותית לחלוטין/
  • Curved_UHD_U9000_topסדרת ה- U9000 UHD Samsung– הטלוויזיה הראשונה בעולם המשלבת בין מסך קעור ל-UHD – סדרת U9000 מספקת את חוויית הצפייה המרתקת ביותר הודות לאיכות תמונת UHD מדהימה, למסך הקעור ולעיצוב הייחודי, שהופך את מסגרת המסך כמעט בלתי-נראית. מה שנותר ברור מאד לעין היא תמונה באיכות 4K עם שדה ראייה רחב יותר השואב את הצופים פנימה לתוך התמונה יותר מאי-פעם. הטלוויזיה מציגה צבעים מפורטים מאד, מבלי לאבד אף פרט. הצופים נהנים ממרחק צפייה מאוזן ואחיד מכל אזורי החדר. לטלוויזיות Curved TV יש יחס ניגודיות משופר פי שניים בסביבת צפייה רגילה בהשוואה למסך טלוויזיה שטוח. את הדור השני של הטלוויזיות הקעורות של סמסונג אפשר לתלות בעזרת ערכה מיוחדת התואמת את תקני VESA. סדרת U9000 תשווק בגדלי מסך 78”, “65 ו-“55 אינץ'.
  • סדרת טלוויזיות UHD Samsung S9 – מסכי ה-UHD הגדולים בעולם – סדרת S9 של סמסונג, זכתה לשבחים רבים, מתרחבת , וכוללת בין היתר את המסך 110 אינץ' ה"גדול מהחיים", שהוא הגדול בעולם בטכנולוגית ה- UHD. שילוב של ממדיה המרשימים של הטלויזיה עם איכות תמונת ה-UHD יוצאת הדופן והדיוק בצבעים משנים לחלוטין את חווית הצפייה. סדרת טלוויזיות איכותית זו מהווה פריצת דרך בעיצוב טלוויזיות עם Frame TV. מסך הטלוויזיה מבוסס על קונספט מהפכני בהשוואה לעיצוב המלבני הסטנדרטי של מסכי טלוויזיה גדולים בעבר. בזכות הטכנולוגיה המבנית של סמסונג, מסגרת המסך חזקה ויציבה, אך דקה מאד. טלוויזיות Frame TV מאופינות בעיצוב שונה לחלוטין מהמסגרת המלבנית השחורה הנורמטיבית ובכן הקונבנציונאלי, כסימן לצופים שה-S9 הוא משהו מיוחד שטרם נראה כמותו. סדרת S9 משווקת בגודל 110" אינץ' וכן בגדלי ה-85" אינץ' ששווקו כבר קודם.
  • סדרת טלוויזיות Samsung U8550 UHD – איכות תמונת UHD מתקדמת – סדרת U8550 מציעה איכות תמונה עשירה, עם טכנולוגית UHD, רמת פרטים מרשימה, ותמונה ברורה המרתקת את הצופה. הטלוויזיה מנתחת את אות המקור ומפחיתה רעשים, אך גם משדרגת את התמונה באמצעות שימוש במסד נתונים מיוחד המוטבע על גבי שבב המערכת של הטלוויזיה. כתוצאה מכך, אפשר להציג תמונה עם פרטים נפלאים כמו בתקריב של נוצה או מרקם עור כדי להציג תמונת UHD מדויקת. הטלוויזיות מסדרת Samsung U8500 UHD TV דקות מאד, 1.2 אינץ' בלבד, עם מסגרת צרה של 7 מ"מ, היוצרת אשליה של טלוויזיה ללא מסגרת. הסדרה תהייה זמינה בחמישה גדלי מסך: "75, "65, "60, "55 ו-"50 אינץ'.

*הודעה לעיתונות – פורסמה כלשונה