אם ישנן יצרניות סלולריות שעולות לכותרות לעיתים רחוקות, סמסונג מעדיפה לנקוט במדיניות שונה לגמרי. רק היום הושק בישראל מכשיר הדגל החדש של סמסונג, הלא הוא גלקסי S4 וסחף, מאז הצגתו בעולם, כמות ניכרת של תגובות.

היום (ב') מכריזה סמסונג על מכשיר נוסף בסדרת הגלקסי – Galaxy Core. המכשיר נועד לשלב יכולות מעבד חזקות, יחסית, לצד מידות ממוצעות ויכולות שימוש בשני סימים כך שתזכו במכשיר בעל תכונות ניידות מושלמת.

אז מה במכשיר? מעבד  1.2GHz כפול ליבה וזיכרון RAM של 1GB, נפח של 8 ג'יגה בייט של זיכרון פנימי, מסך של 4.3 אינצ'ים ומצלמת חמישה מגה פיקסלים. כשתשאלו לגבי הסוללה, סמסונג תתפאר בסוללת ארוכת חיים של 1,800 mAh.

ממשק ה TouchWiz המצליח של סמסונג מככב גם ב-Galaxy Core. בזכותו, גם המכשיר הזה ניחן בפיצ'רים מדליקים כדוגמת ה -Smart Stay הדואג לכבות את המסך בזמן שהמשתמש מסיט את מבטו מהמכשיר, Smart Alert שתתריע על אירועים שהחמיץ המשתמש, Motion UI: ממשק שבאמצעותו המכשיר יזהה תנועות פשוטות על פיהם המכשיר יבצע פעולות שונות וכן המנוע המוכר שמסוגל לזהות פקודות קוליות.

למכשיר שתי גירסאות: כזו היכולה לעבוד עם שני כרטיסי סים במקביל וכזו מונוגמית המעדיפה סים אחד. נראה שהגרסה הראשונה תגיע עוד בחודש הזה ואילו האחרונה תמתין לחודש יולי. היכן בדיוק יושק המכשיר ומה תהיה עלותו? לתשובות אלה נאלץ להמתין בסבלנות.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.