אחרי שהשיקה סמסונג את ה-Galaxy Tab 10.1, מציגה החברה את מגוון האביזרים החדש שתוכלו לפנק את הטאבלט החדש שלכם. סמסונג מציעה בחנות אביזרים שונים, אך בחרנו להתמקד במעניינים ביותר.

בראשונה היא המקלדת המלאה, שמאפשרת לכם להקליד בזריזות במקלדת עם מקשיים פיזיים. המקלדת היא למעשה עמדת עגינה המתחברת למחבר התחתון של הטאבלט ומאפשרת להציבו בזווית נוחה לצפייה כשגודלה כגודל מקלדת של מחשב נטבוק (10.1”) ממוצע ומחיר עומד על $70.

הפריט השני הוא עמדת המולטימדיה (Multi-Media Dock) המאפשרת חיבור הטאבלט על עמדת עגינה ייעודית שמנגישה החוצה את חיבור ה-HDMI של המחשב ויציאת 3.5 מ”מ ובצורה נוחה יותר להציבו על שולחן או לצד הטלוויזיה לצורך צפייה בוידאו דרך הטאבלט. תוכלו גם להשתמש בעמדה כמסגרת דיגיטלית כשהמחשב אינו בשימוש ועוד שלל רעיונות אחרים. מחיר העמדה יעמוד על $35.

כדי לשמור על הטאבלט שלכם תזדקקו לכיסוי, ולזה מציעה החברה כיסוי הקשיח הנסגר כמו ספר (Book Cover Case) ועלותו $60.

פריט נוסף ולא פחות חשוב הוא מחבר יציאת USB שעליו כתבנו ומתפקד כ-USB Host ויחד עם עדכון האנדרואיד 3.1 התומך בשימוש בכך, תוכלו לחבר כל כונן USB שתרצו לטאבלט בצורה נוחה ופשוטה.

סמסונג מציעה אביזרים נוספים כמו מגני מסך, כיסויים, עט סטילוס ועוד. אם אתם יכולים לחכות, נהמר כי החיקויים הסינים ממש מעבר לפינה, אבל לגבי איכותם אנחנו לא יכולים להתחייב.

קרא עוד:  טלפון מתקפל? לנובו כבר מציגה מחשב נייד עם מסך מתקפל

עדכון: תיקנו את התמונות המעודכנות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.