אתם וודאי זוכרים את הדיווח שלנו על ההכרזה הגדולה של סמסונג הצפויה ב-1 בספטמבר, ולא פחות וודאי הוא שנעשיתם סקרנים מאז לעוד מוצר איכותי מהיצרנית הקוריאנית החזקה המאיימת לעקוף את חברת אפל (ובדרך גם את כל השאר) בכל תחום אפשרי. הערב יש לנו עבורכם כמה פרטים חדשים, מעבר למכשירי הגלקסי המוזלים שכבר הוצגו:

לאחר צפייה בסרטון שכבר ראיתם ובטיזר הנוסף ששוחרר זמן קצר אחריו, חדי העין שביניכם בטח הבחינו בכך שהאוקיינוס והמים הם אלמנטים בולטים מאוד בשני הסרטונים, וניחשו שכנראה מדובר ברמז לפלפורמת ה-BADA של החברה, שכן פירוש שמה בקוריאנית הוא אוקיינוס. בנוסף, ניתן היה לראות בסרטונים כמה "כדורי אור" גדולים מכדי להסתיר סמארטפון רגיל, ולנחש שמדובר כנראה בטאבלט בגודל של כ-7 אינץ'. עכשיו כבר לא צריך לנחש.

יחד עם הטיזרים בעמוד היוטיוב של החברה, שוחררה גם אפליקציה ייעודית למערכת האנדרואיד שעוקבת באופן צמוד אחר אירועי סמסונג ומאפשרת למשתמשים להתעדכן באירוע ההכרזה בזמן אמת, כולל וידאו-סטרים חי של המסיבה. לאחר שחרור האפליקציה החליטו כמה משתמשים חסרי סבלנות, שלא אוהבים להישאר במתח זמן רב, להשתמש בידע שלהם בכדי לחשוף פרטים נוספים לפני כולם ולראות מה מסתתר מתחת לפני השטח. הם השתמשו ב-APK של אנדרואיד לצפייה בתוכנה של האפליקציה, וגילו שם את שלושת האייקונים שלפנינו.

מתברר שסמסונג חשפה – לא ברור אם בטעות תמימה או בכוונה תחילה – שמות של 3 מוצרים שעתידים להיחשף באירוע ה-Unpacked בשבוע הבא: Galaxy Tab 7.7, שצפוי להחליף את הטאבלט הראשון של החברה שהוכרז באותו מועד לפני שנה ולהגיע עם גרסת ה-Honeycomb 3.1 של אנדרואיד; Samsung Wave 3, שצפוי להיות המכשיר הראשון שיריץ את גרסתה הבאה של המערכת מבוססת הלינוקס; ו-Samsung Galaxy Note – שם שלא ראינו ולא שמענו עד עתה, ולכן ניתן רק לנחש שכמכשיר בסדרת הגלקסי יהיה זה כנראה מכשיר עם מערכת האנדרואיד, או אולי תוכנה חדשה שתיכנס למכשירי הגלאקסי שמריצים את המערכת. (מקור 1, מקור 2)