ה-Galaxy Tab 10.1 שהושק בימים אלה בארה”ב מגיע עם גרסת הטאבלטים Honeycomb של מערכת האנדרואיד, שלה ממשק ייעודי ושונה מגרסת הסלולר. בשונה מכך, גוגל אינה מאפשרת לעת עתה לבצע שינויים מסיביים לממשק כמו ממשק ה-TouchWIZ של סמסונג או ה-Sens של HTC הנחשבים לבין הטובים בעולם האנדרואיד.

ובכל זאת, סמסונג פיתחה את ממשק ה-ToucWIZ UX המיועד למחשבי הטאבלט הקיימים כדומת ה-10.1 אינצ' וה-8.9 אינצ' וכן לטאבלטים העתידיים שצפויים להגיע בהמשך. הממשק משדרג את הממשק הסטנדרטי של אנדרואיד 3 ומוסיף עשרות ווידג’טים חדשים, אפליקציות, צבעוניות וגישה נוחה יותר לשימושים הנפוצים.

כך תמצאו לדוגמה את ה-Mini Apps, קיצורי דרך מהירים לאפליקציות שונות כשלחיצה עליהם תפתח גרסת מיני לאותה אפליקציה ומוצגים מעל כל יישום הפועל ברגע וניתן להזיז אותם על שטח המסך. דוגמה נוספת היא תפריט ההגדרות המהיר הקיים כברירת מחדל בסרגל הימני של המסך ושם סמסונג הרחיבה את יכולותיו עם גישה מהירה לכיבוי והדלקה הקישוריות השונות, בהירות המסך ועוד. בין האפליקציות החדשות שנוספו / שודרגו הם מנהל המשימות, סייר הקבצים, גלריה, נגן המוזיקה והסרטים ואנשי הקשר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.