סמסונג (Samsung) מתכוונת להציג בתערוכת CES 2017 כמה פיתוחים חדשים שנולדו במעבדת היצירה שלה, Samsung Creative Labs. מדובר בשלושה פיתוחים חדשים, שאחד מהם מסקרן במיוחד כי הוא הופך משחקי ילדים 'רגילים' לחלק מעולם האינטרנט של הדברים (IoT).

מדובר בהתקן ששמו +TAG המורכב מאפליקציה וכפתור צבעוני פשוט. לחיצה קלה עליו מעלה על מסך הטאבלט או הטלפון של הילד מידע מעניין שקשורה למשחק ומעניקה לו ערך מוסף.

http://www.youtube.com/watch?v=Z7czkpemc_w

שקשוק של הכפתור מקשר בין ילדים מכל רחבי העולם שמשחקים באותו משחק ומחוברים לרשת, ומאפשר להם לשחק יחד ובאופן כללי ליהנות מאינטראקציות מגוונות. לחיצה ארוכה על הכפתור הקטן מציגה לעולם את מעשה ידיו של הילד – דגם לגו יצירתי במיוחד לדוגמה – ואם שני ילדים בעלי +TAG נפגשים הם יכולים להשיק את הכפתורים שלהם ולראות על המסך איך הדגמים שיצרו משתלבים לכדי משהו חדש.

שני הפיתוחים האחרים שתחשוף סמסונג ב-CES 2017 הם S-SKIN, שילוב של מכשיר מעט מוזר ואפליקציה שמספק דיאגנוזה לגבי מצב העור של המשתמש ומספקת עצות לטיפוח מושלם, ו-LUMINI שמצלם את הפנים ומבטיח שאם ניישם את ההמלצות שלו נזכה למראה חיוני וקורן.

http://www.youtube.com/watch?v=HrkBgE2QwSo

חשוב להדגיש ש-LUMINI ,S-SKIN ו-+TAG אינם מוצרים שכבר אפשר לרכוש, ולמעשה ייתכן שבסופו של דבר סמסונג תבחר כלל לא לפתח אותם עד הסוף, אבל הם כן מספקים הצצה אל העתיד ואל אינספור האפשרויות שטמונות באינטרנט של הדברים (IoT), בדיוק כמו המכשירים שהציגה המעבדה של סמסונג ב-CES 2016.

http://www.youtube.com/watch?v=2LuVOTmEYyk