סמסונג ממשיכה להשקיעה בפלטפורמת ה-Bada, זו הקיימת במכשיר ה-Wave וה-Wave 2 שהושקו בארץ, כאשר היא חושפת תוכניות להמשך הפיתוח של המערכת והמכשירים הצפויים להגיע.

לדברי האתר Bada World הרוסי, סמסונג תשיק השנה שלושה מכשירים חדשים מבוססי פלטפורמת ה-Bada ולראשונה אנחנו גם שומעים על הגרסה החדשה, ה-Bada 2.0. תחילה יגיע לשוק ה-Wave 578 שהוכרז השנה בפברואר ומגיע עם מסך מגע 3.2 אינצ’, מצלמה 3 מגה פיקסל, קישוריות WiFi והראשון עם NFC. אחריו בחודש ספטמבר יושק מכשיר נוסף, וזה יהיה מכשיר הדגל של סמסונג לגרסה Bada 2.0 עם מסך מגע 3.65 אינצ’ ברזולוציה 480×320 (ציפינו ליותר), מצלמה 5 מגה פיקסל, מצלמה נוספת קדמית וקישוריות WiFi, Bluetooth 3.0 ו-NFC. מכשיר נוסף שיגיע בחודש נובמבר יספק נתונים יותר חלשים עם מסך מגע 3.1 אינצ’, מצלמה 3 מגה פיקסל, קישוריות WiFi ו-NFC, כשגם הוא יפעל על Bada 2.0.

בנוגע לחנות האפליקציות מקווים בסמסונג כי היא תחצה את קו 10,000 אפליקציות ולמערכת ה-Bada בפרט מדובר כעת בכ-3,000 אפליקציות סה”כ בחנות עם גדילה של כ-100 אפליקציות לשבוע.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.