ימים ספורים לאחר שחשפה את מכשיר הדגל החדש שלה שיושק בחודש אפריל ואת מוצריה הלבישים החדשים בדמות שעון ה- Gear 2 והרצועה הספורטיבית החכמה Gear Fit, מציגה ענקית הטכנולוגיה מדרום קוריאה את יתרונותיהם של המוצרים בסרטון וידאו חדש אותו שחררה.

בסרטונים אותם העלתה סמסונג לערוץ היוטיוב שלה, נראים המכשירים החדשים בשלל וריאציות שונות המלוות בהסבר מעמיק לגבי כל אחת מהפונקציות והטכנולוגיות החדשות ששולבו במוצרים.

דגל- כמו שדגל צריך להיות?

http://www.youtube.com/watch?v=-XseHZyvGtg

אין ספק שסמסונג רוצה לקדם ולמנף את מכשיר הדגל החדש שלה כחודש לפני ההשקה הרשמית. בסרטון שעל פניו נראה כעשוי היטב, מוצג המכשיר במספר מצבים שונים תוך כדי הסבר על הפונקציות החדשות אותן טומן המכשיר בחובו. בסרטון, שאורכו כשלוש וחצי דקות, בחרה להדגיש את המצלמה החדשנית המלווה את המכשיר החדש, המלווה בהסבר מדויק על כל אפשרויותיו. בנוסף, דואגת סמסונג להדגיש בפני משתמשיה את חשיבותו של קורא טביעת האצבע המוטמע בחלקו התחתון של המכשיר, כמו גם הסבר מדוייק על חיישן הדופק הקיים בגבו, ואפשרות מצב החיסכון בסוללה, שלטענתה של סמסונג- יספיק לכ-24 שעות נוספות מרגע הפעלתה.

הכל תלוי בתזמון

http://www.youtube.com/watch?v=rZLvv0q8ltw#t=137

את צמד השעונים החכמים החדשים שגנבו את תשומת ליבם של העוברים ושבים בכנס ה-MWC, בחרה סמסונג להציג בצורה קצת יוצאת דופן מהרגיל. בסרטון שאורכו גם הוא כשלוש וחלקו הראשון מוקדש לשעון ה-Gear 2, בחרה לתת דגש על החומרים האיכותיים ממנו עשוי, תוך כדי הסבר מדוייק על תפקודו ומטרתו. בנוסף, בחרה להראות בסרטון כיצד השעון החכם ישתלב ויסתנכרן עם מכשיר הדגל החדש, לרבות קריאת הודעות, קבלת התראות מהרשתות החברתיות ועוד שלל אפשרויות אותן מציע השעון. בחלקו השני של הסרטון המוקדש לצמיד ה-Gear Fit הספורטיבי, בחרה סמסונג לתת דגש דווקא על אופציית ניטור הפעילות הספורטיבית, כמו גם אפשרותו של הצמיד להתריא בפני לובשו על שינויים ברמת הדופק או בלחץ הדם.

השתכנעתם?

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.