האם סמסונג (Samsung) מתכוונת להחזיר את חריץ הרחבת הזיכרון לגרסה הבאה של מכשיר הדגל שלה? שיחה ניהל משתמש ב-reddit עם אחד מנציגי החברה חשפה כמה מהמחשבות של החברה בנוגע להשקה של שני מכשירי הדגל האחרונים שלה, ולגבי ההשקה של המוצרים הבאים בסדרה. השיחה העלתה שסמסונג בהחלט מתכוונת להתייחס לתלונות הרבות שהושמעו בנוגע לוויתור על האפשרות להרחיב את הזיכרון ועל הקושי בהחלפת הסוללה, במטרה להשיג עיצוב דק יותר.

לפי השיחה ניתן להבין שהגרסה הבאה, Galaxy S6 Active תשמור פחות או יותר על התצורה הטכנית של ה-S6, לפחות מבחינה פנימית, אבל מעבר לכך תציע מספר לא קטן של שינוייםכולל, ככל הנראה, החזרת חריץ ההרחבה וכן האפשרות להחליף את הסוללה בקלות, ומדובר בסוללה שככל הנראה תציע נפח עבודה גדול יותר.

כמו כן, ה-Active יוצע ככל הנראה בלי סורק טביעות האצבע וחיישן קצב דפיקות הלב. גם המצלמה האחורית אמורה להיות באיכות נמוכה מזו שמוצעת במכשיר הנוכחי. שינוי נוסף הוא הכללת כפתורים פיזיים, ואף מתכתיים, עבור שלושת כפתורי הבית הראשיים, בדומה למה שהציעה החברה בגרסת ה-3 Galaxy Xcover שלה, ומשם גם תשאל החברה את ההגנה נגד מים ואבק שיהפכו את ה-Galaxy S6 Active למחשב קשיח.ק.

המכשיר החדש יושק ככל הנראה במהלך הקיץ הקרוב, והמחיר טרם ידוע.